Warning: Division by zero in /home/blej24n/public_html/system/storage/modification/catalog/controller/product/category.php on line 316 Telekomunikim
Telekomunikim

Telekomunikim

-37%

Dinamik bass degjuese veshi Philips

€12,00 €19,00

Adapter mbushes me 2 USB 3.4A 15W

€7,70
-28%

Adapter per veture 2 x USB 3.1A 12V deri ne 24V

€3,60 €5,00

Adapter USB Type-C 3.1 ne HDMI 4K dhe 2K

€26,00
-17%

Adaptor origjinal me kabell Philips per Smartphone dhe Tablet PC

€22,00 €26,40
-33%

Adaptor origjinal Philips per telefon dhe tablet PC

€12,00 €18,00
-33%

Adaptor veture 2.1A 5W per telefon dhe tjera

€8,00 €12,00
-60%

Bateri 3,6V-1300MAH per telefon

€5,20 €13,00
-27%

Bateri industriale 3.6V 2000MAH per paisje te ndryshme.

€15,00 €20,60
-58%

Bateri origjinale per telefon Samsung Galaxy S 3,7V

€5,10 €12,00
-52%

Bateri origjinale per telefon Samsung Galaxy S II

€12,60 €26,00

Bateri per Ipad - 3,75V-6600MAH

€0,00

Bateri per Ipad 2 - 3,7V-7200MAH

€0,00

Bateri per Tablet ACER - 11,1 V / 3,26 Ah

€0,00

Bateri per Tablet ACER - 3,7 V / 9,8 Ah

€0,00

Bateri per Tablet ACER - LI-POL 2C 3260MAH

€0,00

Bateri per Tablet AMAZON - 3,7 V / 1,9AH

€0,00

Bateri per Tablet AMAZON KINDLE 3 - 3,7 V / 1,2 Ah

€0,00

Bateri per Tablet AMAZON KINDLE2, KINDLE DX - 3,7 V / 1,53 Ah

€0,00

Bateri per Tablet ASUS - 3,7 V / 1,52 Ah

€0,00

Bateri per Tablet ASUS - 3,75 V / 4,27 Ah

€0,00

Bateri per Tablet PC - Samsung 3,7 V / 4000MAH

€0,00

Bateri per Tablet PC - Samsung 3,7 V / 4000MAH

€0,00

Bateri per Tablet PC - Samsung 3,7 V / 7 Ah

€0,00

Bateri per Tablet PC - Samsung 3,7V-4000MAH LI-POLYMER

€0,00
-60%

Bateri per telefon 2,4V-750MAH

€2,50 €6,20
-67%

Bateri per telefon 2,4V-880mAh / Per Siemens,Telekom, DeTeWe e tjera

€3,10 €9,40
-54%

Bateri per telefon 3,6V-600MAH SIEMENS

€7,20 €15,60

Bateri per telefon PHILIPS 2,4V-650mAh

€7,70
--INF%

Bateri telefoni Panasonic CPAA36056 3,6V-850MAH NIMH

€6,00 €0,00
-17%

Bluetooth Headset per telefon Bluetooth 3.0 me peshe vetem 9gr

€29,00 €35,00
-18%

Degjuese veshi fleksibile nga Philips

€16,50 €20,00

Degjuese Veshi SMART AIR me Bluetooth

€29,80
-20%

Konektor per kabell telefoni RJ11

€0,08 €0,10
-47%

Konektor RJ12 (6/6)

€0,08 €0,15

Konektor RJ45 per cat6 dhe cat7

€1,00

Konvertues - Adapter per telefon mobil

€3,40

Mbrojtes per Display per SAMSUNG S7 EDGE - GOLD

€28,00
-12%

Mbushës Ultra i shpejtë me dy porte USB, dhe 1 kabllo për iPhone 5, 6, 7, 8 , X, 11

€26,00 €29,40
-44%

Mbushes veture per telefon Samsung

€3,90 €7,00
-15%

Samsung Bluetooth Headset 3.0 per telefon

€23,00 €27,00

Shpendares Tel. 2 x 6/4

€1,50

Shperndars Telefoni 2 x 6/4

€0,00
-15%

Sony Bluetooth Headset 3.0 per telefon I zi

€23,00 €27,00
-20%

Sony Bluetooth Headset per telefon I bardhe

€24,00 €30,00

Talkie Walkie per biseda deri ne 5km

€46,00
-15%

Telefon fiks me kabell dhe drite LED indikator

€22,00 €26,00

Telefon fiks pa kabell me baze shtese

€55,00

Telefon fiks pa kabell me sekretaresh

€46,00

Telefon mobil special per persona me aftesi te kufizuar SOS

€60,00

Telefon special me thirrje emergjente

€54,00

TRISTAR / HYDRA TESTER FOR IPHONE, IPAD

€0,00
-37%

USB kabell me micro USB 1m

€1,90 €3,00

USB Kabell Origjinale per iPhone ( Lightning ) 2m per iPhone 5, 6, 7, 8, X, 11

€26,00
-6%

USB Mbushes adapter FAST me 2 USB 3,1A

€16,90 €18,00

USB2.0 A ne MICRO USB B FAST CHARGING, 1,8M

€4,80

VIVANCO degjuese veshi per muzik ne telefon

€3,80
-15%

Voip aparat per telefonim

€16,00 €18,80
-19%

Wireless mbushes i telefonit mobil

€17,00 €21,00
-44%

Zile me dritë e telefonit fiks për ambiente me zhurmë

€7,80 €14,00
Shfaq 1 nga 60 nga 60 (1 Faqe)