Adaptor Mbushes

Adaptor Mbushes

Adapter mbushes me 2 USB 3.4A 15W

€7,70
-28%

Adapter per veture 2 x USB 3.1A 12V deri ne 24V

€3,60 €5,00
-17%

Adaptor origjinal me kabell Philips per Smartphone dhe Tablet PC

€22,00 €26,40
-33%

Adaptor origjinal Philips per telefon dhe tablet PC

€12,00 €18,00
-33%

Adaptor veture 2.1A 5W per telefon dhe tjera

€8,00 €12,00

Konvertues - Adapter per telefon mobil

€3,40
-12%

Mbushës Ultra i shpejtë me dy porte USB, dhe 1 kabllo për iPhone 5, 6, 7, 8 , X, 11

€26,00 €29,40
-37%

USB kabell me micro USB 1m

€1,90 €3,00

USB Kabell Origjinale per iPhone ( Lightning ) 2m per iPhone 5, 6, 7, 8, X, 11

€26,00
-6%

USB Mbushes adapter FAST me 2 USB 3,1A

€16,90 €18,00

USB2.0 A ne MICRO USB B FAST CHARGING, 1,8M

€4,80
-19%

Wireless mbushes i telefonit mobil

€17,00 €21,00
Shfaq 1 nga 12 nga 12 (1 Faqe)