Warning: Division by zero in /home/blej24n/public_html/system/storage/modification/catalog/controller/product/category.php on line 316 Blej24.com > *AKSION*

Todays Deals

This limited offer ends in:
SALE -26%

Konvertues HDMI ne A/V ose skart

€28,00 €38,00

Kjo pasije shendrron sinjalin HD ne A/V standart ose skart. Lidheni nje burim te HD sinjalit (Apple TV, Resiver Ipko, Kujtesa, Dreambox, Digitalb, Kamere, DVR inqizues te kamerave e shume..

This limited offer ends in:
SALE -26%

Konvertues sinjali prej AV ne HDMI

€28,00 €38,00

Lidheni nje burim te video sinjalit DVD Player, Videorekorder, Resiverat analog (IPKO, Kujtesa, Dreambox etj.) DVR inqizues te kamerave e shume te tjera qe kan dalje me SCART ose RCA/Cinch ne nje HDTV..

This limited offer ends in:
SALE -6%

Shkatrruese profesionale e letrave, CD dhe kredit kartelave

€148,00 €158,00

Shkatrruese profesionale e letrave, CD dhe kredit kartelave Kjo paisje kualitative eshte nga firma gjermane Olympia Paisje profesionale qe perdoret neper banka dhe firma te medha. Zhurm..

This limited offer ends in:
SALE -21%

Shperndares profesional i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrotje

€22,00 €28,00

Shperndares profesional  i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrojtje Ky shperndares rryme mundson ç´kyqjen e aparateve tjera ne menyre automatike ne ate moment kur ndalim &nb..

This limited offer ends in:
SALE -12%

Vezhgues dere ABUS - Sigurimi ne nje shikim

€112,00 €127,00

Vezhgues dere ABUS - Sigurimi ne nje shikim Shiko kush qendron para deres suaj para se ta hapni ju ate - me nje vezhgues dere ABUS. Me kete pajisje qe punon me baterija, mund te vezhg..

This limited offer ends in:
SALE -21%

Kamere e fshehur ne kuti te senzorit te levizjes

€57,00 €72,00

Kamere profesionale e fshehur ne kuti te senzorit te levizjes. Ideale per vende ku nuk deshironi te shihet kamera si dhe per vezhgime. Professional CCTV camera hidden in a PIR housing. Ideal fo..

This limited offer ends in:
SALE -39%

Bluetooth ore aktiviteti

€40,40 €66,00

  Ky artikull eshte ne zbritje 45% Bluetooth bylyzyk dore qe mbahet gjate dites per aktivitete ditore qe te arrihet stil i shendetshem i jeteses. Rezultatet personale munden me aplikacionin..

This limited offer ends in:
SALE -10%

Kamere vezhgimi per dite dhe nate

€85,00 €94,00

ABUS - Gjerman kamere kompakte per vezhgim gjate dites dhe nates. E perdorshme per vende te ndryshme per mrenda dhe jashte. Kjo kamere me dizajn ka mbrojtjen nga lagshtia IP66 dhe me nje rezulucio..

This limited offer ends in:
SALE -19%

3.0 USB EXTREM e shpejte 8GB

€21,00 €26,00

Risi! 3.0 USB EXTREM e shpejte 8GB Shpejtesia e leximit 67 MB/s e transferit 25 MB/s   ..

This limited offer ends in:
SALE -37%

Adapter DVI-D/VGA

€2,40 €3,80

DVD-D shtek 24+1 me VGA prize   ..

This limited offer ends in:
SALE -20%

Adapter rryme Origjinal per llaptop per HP/COMPAQ 18,5V-4,9A 90W

€28,00 €35,00

Adapter rryme Origjinal per llaptop per HP/COMPAQ 18,5V-4,9A 90W Type: Desktop Power Supply Output voltage: 18.5V Type of Output: DC Maximum current: 4.9 A Max Power: 90W Input connector: ..

This limited offer ends in:
SALE -27%

Adaptor Audio/Video Samsung per LED TV

€10,50 €14,30

Adaptor Audio/Video Samsung per LED TV ,barte sinjalin e zerit dhe fotos. This adapter will allow you to connect your standard AV and component video connecters to your ultra-slim TV.  &n..

This limited offer ends in:
SALE -60%

Bateri 3,6V-1300MAH per telefon

€5,20 €13,00

  Bateri per telefonat e shpise PANASONIC KX-T9300, KX-T9310, KX-T9320, KX-T9400, KX-T9500 KX-T9509,KX-T930(KX-A43,P-P543) (GP T169, 130AAMX3).   ..

This limited offer ends in:
SALE --INF%

Bateri aparati Siemens CPAA37003 3,7V-830MAH LI-ION

€4,80 €0,00

AKSION!! Sasi e limituar! SIEMENS Gigaset SL780, SL785, SL788, SL78H (V30145-K1310K-X444), Siemens Gigaset SL400, SL400A SL400H (V30145-K1310K-X445), Einsatz   ..

This limited offer ends in:
SALE -62%

Bateri per SIEMENS Telefon 3.6V-1300 MAH

€4,90 €13,00

Dadikuar per SIEMENS Megaset 940, 950, 960, S40 (V30145-K1310-X52, S42/M5XD, S42/M9XD), Telekom Sinus 42, Sinus 42AB (GP T188, 130AAMX3).   ..

This limited offer ends in:
SALE -60%

Bateri per telefon 2,4V-750MAH

€2,50 €6,20

  Per PHILIPS Magic Xalio 200, TD6031, TD6731, TD6831,Zenia 200, (PPF484), (GP T342, 75AAH2BMU), Madhsia: 30,4 x 30,2 x 14,5mm ..

This limited offer ends in:
SALE -67%

Bateri per telefon 2,4V-880mAh / Per Siemens,Telekom, DeTeWe e tjera

€3,10 €9,40

  Per SIEMENS Gigaset 2000C Pocket,2010 Pocket,2060 Pocket, 3000 Pocket,3010 Pocket (4506.306,C39153Z7-C3,H208-25), DeTeWe Eurix 250 ISDN,260 ISDN,Style, Telekom CM800,CM810,(GP T266, 7M2B..

This limited offer ends in:
SALE -77%

Bateri per telefon 3,6V-300mAh / Per Sagem, Mistral,Audioline e tjera

€2,10 €9,30

SAGEM D10T, Mistral 200. Mistral 220, AUDIOLINE CDL 970, CDL 971 (GP T314, 30AAAM3BMU. ..

This limited offer ends in:
SALE -72%

Bateri per telefon 3,6V-300mAh SAGEM

€2,30 €8,20

  Per SAGEM Combine DECT C31, C32, Mistral 200, Mistral 10/200DE CT, 20/200DECT, 60/200DECT, Mistral 356, Navigator 396, Phonefax 356, Binatone E3300, Unit 1 (GP T302, 30AAAM3BMX) &nb..

This limited offer ends in:
SALE -72%

Bateri per telefon 4.8V-700MAH

€4,50 €15,80

  Bateri per telefon 4.8V-700MAH Per SIEMENS Gigaset 951, 952, Telekom Sinus 42D, (GP T42D) ..

This limited offer ends in:
SALE -79%

Bateri per telefon AUDIOLINE 3,6V-300MAH

€1,90 €9,20

  Per AUDIOLINE CDL970, CDL971, Panasonic KX-T9910,KX-T9980, , Doro 1450, 1455, GP T301, 30AAAM3BML. Maße: 30,2 x 21,7 x 10,4mm ..

This limited offer ends in:
SALE -71%

Bateri per telefon PANASONIC 3,6V-600mAh

€2,30 €7,90

Per PANASONIC KX-T3600,KX-T3620,KX-T3700,K X-T3705,KX-T3710,KX-T3712,KX-T3720, X-T370,KX-T3860,KX-T3900,KX-T3910,KX-T3911,KX-T3930,KX -T3950,KX-T3965,KX-T4300,KX-T4310,KX-T4340,KX-T4350,KX-T4365..

This limited offer ends in:
SALE -75%

Bateri per telefon Panasonic CPAA36046 3,6V-300MAH NI-MH

€1,80 €7,30

Per PANASONIC KX-T3600,KX-T3620,KX-T3700,K X-T3705,KX-T3710,KX-T3712,KX-T3720, X-T370,KX-T3860,KX-T3900,KX-T3910,KX-T3911,KX-T3930,KX -T3950,KX-T3965,KX-T4300,KX-T4310,KX-T4340,KX-T4350,KX-T4365,K..

This limited offer ends in:
SALE -45%

BATTERY SONY NI-MH 2,4 V

€9,40 €17,00

  II CMIMI: 5x nga 12.00euro II Sasi e limituar! BATTERY SONY NI-MH 2,4 V Spannung: 2,4 V Typ: Kopfhörer-Akku Chemie: Ni-Mh ..

This limited offer ends in:
SALE -45%

Cante per foto dhe kamere 140 x 100 x 80 mm

€11,05 €20,00

Cante per foto dhe kamere Robust material and stable upholstery provide the best possible protection for the camera and accessories and make the Basic Black models an indispensible companion ..

This limited offer ends in:
SALE -15%

Dinamo dhe solar LED ndriqim xhepi

€16,45 €19,40

  Kjo drite hi-tech qe posedon Lithium bateri akumuluse, akumulon energji solare si dhe e ka funksionin e dinamos qe permes litarit me akumulu energji.Ideal per gjate kohes se dimrit me ..

This limited offer ends in:
SALE -78%

DVR incizues per ti lidhur 8 kamera

€50,00 €226,00

Per shkak te daljes se versionit te ri ne treg 78% zbritje!! produkti eshte i ri dhe i pa perdorur DVR incizues per ti lidhur 8 kamera, 4 kamera te inqizohen ne harddisk dhe 4 te ..

This limited offer ends in:
SALE -77%

DVR me 4 kanale, USB dhe teledirigjues

€50,00 €216,00

Per shkak te daljes se versionit te ri ne treg 78% zbritje ky produkt eshte i ri i pa perdorur. Me kete DVR incizues jeni ne anen e sigurt. I pershtatshem per shtepi, lokale te ndryshme, si dhe..

This limited offer ends in:
SALE -9%

Flux,ndihmues per pikje me letkon 250ml

€28,00 €30,80

Flux,ndihmues per pikje me letkon 250ml FLUX45  ..

This limited offer ends in:
SALE -43%

Gas R600 - ISOBUTAN

€7,90 €13,80

Gas R600 - ISOBUTAN ISOBUTAN INHALT: 420 G   ..

This limited offer ends in:
SALE -47%

HDMI Kabell 5m 1.3 Full HD

€8,00 €15,00

HDMI Kabell 5m 1.3 Full HD Kontakte te flakruara. Type: Round cable Side 1: HDMI type A connector Side 2: HDMI type A connector Length: 5 m Outer diameter: 7.3 mm   ..

This limited offer ends in:
SALE -26%

Kabell adapter HDMI me micro USB per Galaxy S3 dhe Note II

€15,95 €21,70

Kabell adapter HDMI me micro USB per Galaxy S3 dhe Note II. Kjo HDMI kabëll lidhë Galaxy S III I9300 / Galaxy Note N7100 II me FULL HD Televizorat dhe pajisje të tjera të tilla si HTDV Projekto..

This limited offer ends in:
SALE -16%

Kamere mashtruese dome

€19,80 €23,50

Kjo kamere mashtruese me korrnize profesionale ka te montuar drite te kuqe e cila blinkon dhe jep pershtypjen e nje kamere origjinale. Mbajtesi i saj mundeson montimin si ne tavan ashtu edhe ne ..

This limited offer ends in:
SALE -36%

Konvertues prej display port ne VGA 15 pina

€16,00 €25,00

Adapter prej  display port ne VGA  15 pina ..

This limited offer ends in:
SALE -22%

Kornize drite per knauf, kuzhine, dollapa etj

€2,90 €3,70

Kornize origjinale me 3 vjete garancion, per knauf, kuzhine, dollapa etj. E pershtatshme per vitrina me xhama ose kuzhina perfundi tabeles se punes,mandej per knauf etj. Ne kete kornize ..

This limited offer ends in:
SALE -21%

Kornize drite per kuzhine,dollapa etj

€3,30 €4,20

Kornize origjinale me 3 vjete garancion! E pershtatshme per vitrina me xhama ose kuzhina perfundi tabeles se punes. Ne kete kornize mund te vendosen dritat hallogen deri ne 20W ose drita LED. ..

This limited offer ends in:
SALE -16%

LED Reflektor me 117 drita LED, shtepiza e aluminit

€47,00 €56,00

  Kjo drite reflektuse zevendeson dritat reflektuese te cilat hargjojne shume rryme.LED reflektori hargjon vetem 6,4Watt dhe eshte i pershtshem per objekte, lokale, shtepi e te tjera. XQ-..

This limited offer ends in:
SALE -25%

LED Reflektor me 60 drita LED, shtepiza e aluminit

€27,00 €36,00

Ky artikull ka 3 muaj garacion!  LED Reflektor me 60 drita LED, shtepiza e aluminit. Kjo drite reflektuse zavendeson dritat reflektuse te cilat hargjojne shume rryme LED reflektori harg..

This limited offer ends in:
SALE -13%

LED sinjalizus me 9 lloje sinjalesh qe shihen deri ne 15km largsi

€18,95 €21,70

LED sinjalizus me 9 lloje sinjalesh qe shihen deri ne 15km largesi. Kjo drite sinjalizuse qe verehet deri ne 15km, perdoret. per sinjalizim ne rruge ne raste te prishjes se vetures. kur punohet..

This limited offer ends in:
SALE -16%

Mbajtes motorik per LCD/Plazma Samsung 32 deri 55 inch

€102,00 €122,00

Ky mbajtes ka 10 vite garancion !! Origjinal Samsung mbajtes automatik me motor nga firma Samsung qe punon me disa lloje te Samsung LCD / Pllazma aparate prej 32 deri 55 inch. Ai e levize telev..

This limited offer ends in:
SALE -18%

Mbajtes per LCD dhe Monitor 82 CM (32") MAX. 30 KG

€27,00 €33,00

Mbajtes per LCD dhe Monitor 82 CM (32")  MAX. 30 KG, ky mbajtes vendoset ne muri, ka mundesi qe te levizet ne ate pozite qe deshironi te shikoni TV-ne. Universal wall bracket for flat scre..

This limited offer ends in:
SALE -12%

Mbushes per bateri NIKON EN-EL14 / ENEL14

€30,00 €34,00

Mbushes per bateri NIKON EN-EL14 ..

This limited offer ends in:
SALE -28%

Ore druri me alarm, ngjyre qershi

€20,90 €29,00

Nje perzierje e klasikes me modernen, e cila rezulton me klas te larte dhe bukuri te veqante. E pershtatshme per te gjitha vendet (dhome gjumi, dhome ndeje, korridor etj.) This design cherry ..

This limited offer ends in:
SALE -59%

Pasqyre me kamere te fshehur

€70,00 €169,00

This security mirror is ideal to secure your shop in two ways. The mirror can be used to observe corners and corridors, while the built-in hidden camera can be used to monitor and record every..

This limited offer ends in:
SALE -6%

Peaktech Instrument per matje izolimi Peaktech P1125

€426,00 €452,00

Instrument per matje izolimi Peaktech P1125   This milli-ohmmeter, in rugged sealed housing enables measurements of 100 µΩ up to 2000 Ω, the results will be displayed directly by th..

This limited offer ends in:
SALE -33%

Radio me ore digjitale,punon me tri bateria ose 4,5V

€11,95 €17,80

Radio me ore digjitale,punon me tri bateria ose 4,5V  This compact, easy to operate AM/FM radio is besides a music source also a useful information source and alarm clock. On the stylish..

This limited offer ends in:
SALE -24%

Set i kornizave per drita LED ose hallogen 50W

€19,00 €25,00

  Set i kornizave per drita LED ose hallogjen 50W, Kornize origjinale me 3 vjete garancion! Ne kete set te bukur eshte e mundshme poashtu te lidhetdritat LED. Kornizat jane te le..

This limited offer ends in:
SALE -54%

Shperndares antene i 2 fishte 5-1000 MHZ 4DB

€1,15 €2,50

Shperndares antene i 2 fishte 5-1000 MHZ 4DB   2-way F-distribution, F-jack input 1x to 2x F-socket outlet, with 2 mounting holes and 1 ground connection, 3.9 dB attenuation   ..

This limited offer ends in:
SALE -52%

Shperndares antene i 2 fishte 5-2450 MHZ

€1,45 €3,00

Shperndares antene i 2 fishte 5-2450 MHZ    ..

This limited offer ends in:
SALE -24%

Shperndares antene i 8 fishte 5-2450MHZ

€5,15 €6,80

Shperndares antene i 8 fishte  5-2450MHZ   ..

This limited offer ends in:
SALE -34%

Shperndares antene i gjashtefishte 5-2450MHZ

€4,20 €6,40

Shperndares antene i gjashtefishte  5-2450MHZ     ..

This limited offer ends in:
SALE -60%

Shperndares antene i katerfishte 5-2450MHZ

€1,85 €4,60

Shperndares antene i katerfishte 5-2450MHZ   ..

This limited offer ends in:
SALE -46%

Shperndares antene i trefishte 5-1000 MHZ 85DB digital

€2,00 €3,70

Shperndares antene i trefishte 5-1000 MHZ 85DB digital Type: Adapter Side 1: F-jack Side 2: 3x F-jack   ..

This limited offer ends in:
SALE -35%

Shperndares antene me 8 dalje

€4,00 €6,20

Shperndares antene me 8 dalje    ..

This limited offer ends in:
SALE -40%

Shperndares I 3 fisht per kabllovik

€1,45 €2,40

Ky shperndares me frekuenc 5-1000MHZ ka mini format dhe F-Teknik, 6 DB ..

This limited offer ends in:
SALE -52%

Shperndares i sinjalit te antenes.

€1,25 €2,60

2-fish-shperndares mini 5-1000MHZ, 3,9dB   ..

This limited offer ends in:
SALE -77%

Shperndares i sinjalit te SAT dhe Kabllovik

€1,40 €6,00

Me kete shperndares mund te beni te pamunduren te mundur! Ne ato raste ku deri ne dhome ekziston vetem nje kabell i antenes, mirepo deshirohet qe permes atij kablli te bartet sinjali kabllovik dhe ai..

This limited offer ends in:
SALE -13%

Shperndares profesional i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrotje

€20,00 €23,00

  Shperndares profesional  i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrotje Ky shperndares rryme mundson ç´kyqjen e aparateve tjera automati kishte kur ta ndalim aparatin..

This limited offer ends in:
SALE -63%

Shperndares special i sinjalit SAT dhe antenes 5-2450MHz

€2,20 €6,00

Mundeson ndarjen e sinjalit te antenes (kabllovik) 5-860Mhz dhe SAT 950-2450Mhz Me kete shperndares mund te beni te pamunduren te mundur! Ne ato raste ku deri ne dhome ekziston vetem nje kabell ..

This limited offer ends in:
SALE -32%

Sy / LNB sateliti me 4 dalje Astra/Eutelsat

€61,00 €90,00

  Sy / LNB sateliti me 4 dalje Astra/Eutelsat Monoblock-LNB me 4 dalje per 4 Resivera (familje) per me shiqu 2 satelita (Astra/Eutelsat) ne te njejten kohe. Pra, nuk ka nevoje per motorr...

This limited offer ends in:
SALE -38%

Transformator special rryme per LED Drita dhe Kamera 60W

€33,00 €53,00

Transformator special rryme per LED Drita dhe Kamera 60W. Po ashtu eshte edhe rezstent ndaj ujit, pra i pershtatshen per Fontana, Pishina dhe ambiente te ndryshme. ..

*AKSION*

*AKSION*

This limited offer ends in:
-26%

Konvertues HDMI ne A/V ose skart

€28,00 €38,00
This limited offer ends in:
-26%

Konvertues sinjali prej AV ne HDMI

€28,00 €38,00
This limited offer ends in:
-6%

Shkatrruese profesionale e letrave, CD dhe kredit kartelave

€148,00 €158,00
This limited offer ends in:
-21%

Shperndares profesional i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrotje

€22,00 €28,00
This limited offer ends in:
-12%

Vezhgues dere ABUS - Sigurimi ne nje shikim

€112,00 €127,00
This limited offer ends in:
-21%

Kamere e fshehur ne kuti te senzorit te levizjes

€57,00 €72,00
This limited offer ends in:
-39%

Bluetooth ore aktiviteti

€40,40 €66,00
This limited offer ends in:
-10%

Kamere vezhgimi per dite dhe nate

€85,00 €94,00
This limited offer ends in:
-19%

3.0 USB EXTREM e shpejte 8GB

€21,00 €26,00
This limited offer ends in:
-37%

Adapter DVI-D/VGA

€2,40 €3,80
This limited offer ends in:
-20%

Adapter rryme Origjinal per llaptop per HP/COMPAQ 18,5V-4,9A 90W

€28,00 €35,00
This limited offer ends in:
-27%

Adaptor Audio/Video Samsung per LED TV

€10,50 €14,30
This limited offer ends in:
-60%

Bateri 3,6V-1300MAH per telefon

€5,20 €13,00
This limited offer ends in:
--INF%

Bateri aparati Siemens CPAA37003 3,7V-830MAH LI-ION

€4,80 €0,00
This limited offer ends in:
-62%

Bateri per SIEMENS Telefon 3.6V-1300 MAH

€4,90 €13,00
This limited offer ends in:
-60%

Bateri per telefon 2,4V-750MAH

€2,50 €6,20
This limited offer ends in:
-67%

Bateri per telefon 2,4V-880mAh / Per Siemens,Telekom, DeTeWe e tjera

€3,10 €9,40
This limited offer ends in:
-77%

Bateri per telefon 3,6V-300mAh / Per Sagem, Mistral,Audioline e tjera

€2,10 €9,30
This limited offer ends in:
-72%

Bateri per telefon 3,6V-300mAh SAGEM

€2,30 €8,20
This limited offer ends in:
-72%

Bateri per telefon 4.8V-700MAH

€4,50 €15,80
This limited offer ends in:
-79%

Bateri per telefon AUDIOLINE 3,6V-300MAH

€1,90 €9,20
This limited offer ends in:
-71%

Bateri per telefon PANASONIC 3,6V-600mAh

€2,30 €7,90
This limited offer ends in:
-75%

Bateri per telefon Panasonic CPAA36046 3,6V-300MAH NI-MH

€1,80 €7,30
This limited offer ends in:
-45%

BATTERY SONY NI-MH 2,4 V

€9,40 €17,00
This limited offer ends in:
-45%

Cante per foto dhe kamere 140 x 100 x 80 mm

€11,05 €20,00
This limited offer ends in:
-15%

Dinamo dhe solar LED ndriqim xhepi

€16,45 €19,40
This limited offer ends in:
-78%

DVR incizues per ti lidhur 8 kamera

€50,00 €226,00
This limited offer ends in:
-77%

DVR me 4 kanale, USB dhe teledirigjues

€50,00 €216,00
This limited offer ends in:
-9%

Flux,ndihmues per pikje me letkon 250ml

€28,00 €30,80
This limited offer ends in:
-43%

Gas R600 - ISOBUTAN

€7,90 €13,80
This limited offer ends in:
-47%

HDMI Kabell 5m 1.3 Full HD

€8,00 €15,00
This limited offer ends in:
-26%

Kabell adapter HDMI me micro USB per Galaxy S3 dhe Note II

€15,95 €21,70

Kamere Infra-red dite dhe nate

€149,00
This limited offer ends in:
-16%

Kamere mashtruese dome

€19,80 €23,50
This limited offer ends in:
-36%

Konvertues prej display port ne VGA 15 pina

€16,00 €25,00
This limited offer ends in:
-22%

Kornize drite per knauf, kuzhine, dollapa etj

€2,90 €3,70
This limited offer ends in:
-21%

Kornize drite per kuzhine,dollapa etj

€3,30 €4,20
This limited offer ends in:
-16%

LED Reflektor me 117 drita LED, shtepiza e aluminit

€47,00 €56,00
This limited offer ends in:
-25%

LED Reflektor me 60 drita LED, shtepiza e aluminit

€27,00 €36,00
This limited offer ends in:
-13%

LED sinjalizus me 9 lloje sinjalesh qe shihen deri ne 15km largsi

€18,95 €21,70
This limited offer ends in:
-16%

Mbajtes motorik per LCD/Plazma Samsung 32 deri 55 inch

€102,00 €122,00
This limited offer ends in:
-18%

Mbajtes per LCD dhe Monitor 82 CM (32") MAX. 30 KG

€27,00 €33,00
This limited offer ends in:
-12%

Mbushes per bateri NIKON EN-EL14 / ENEL14

€30,00 €34,00
This limited offer ends in:
-28%

Ore druri me alarm, ngjyre qershi

€20,90 €29,00
This limited offer ends in:
-59%

Pasqyre me kamere te fshehur

€70,00 €169,00
This limited offer ends in:
-6%

Peaktech Instrument per matje izolimi Peaktech P1125

€426,00 €452,00
This limited offer ends in:
-33%

Radio me ore digjitale,punon me tri bateria ose 4,5V

€11,95 €17,80
This limited offer ends in:
-24%

Set i kornizave per drita LED ose hallogen 50W

€19,00 €25,00
This limited offer ends in:
-54%

Shperndares antene i 2 fishte 5-1000 MHZ 4DB

€1,15 €2,50
This limited offer ends in:
-52%

Shperndares antene i 2 fishte 5-2450 MHZ

€1,45 €3,00
This limited offer ends in:
-24%

Shperndares antene i 8 fishte 5-2450MHZ

€5,15 €6,80
This limited offer ends in:
-34%

Shperndares antene i gjashtefishte 5-2450MHZ

€4,20 €6,40
This limited offer ends in:
-60%

Shperndares antene i katerfishte 5-2450MHZ

€1,85 €4,60
This limited offer ends in:
-46%

Shperndares antene i trefishte 5-1000 MHZ 85DB digital

€2,00 €3,70
This limited offer ends in:
-35%

Shperndares antene me 8 dalje

€4,00 €6,20
This limited offer ends in:
-40%

Shperndares I 3 fisht per kabllovik

€1,45 €2,40
This limited offer ends in:
-52%

Shperndares i sinjalit te antenes.

€1,25 €2,60
This limited offer ends in:
-77%

Shperndares i sinjalit te SAT dhe Kabllovik

€1,40 €6,00
This limited offer ends in:
-13%

Shperndares profesional i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrotje

€20,00 €23,00
This limited offer ends in:
-63%

Shperndares special i sinjalit SAT dhe antenes 5-2450MHz

€2,20 €6,00
This limited offer ends in:
-32%

Sy / LNB sateliti me 4 dalje Astra/Eutelsat

€61,00 €90,00
This limited offer ends in:
-38%

Transformator special rryme per LED Drita dhe Kamera 60W

€33,00 €53,00
Shfaq 1 nga 62 nga 62 (1 Faqe)