Todays Deals

This limited offer ends in:
SALE -14%

LED sinjalizus me 9 lloje sinjalesh qe shihen deri ne 15km largsi

€16,95 €19,70

LED sinjalizus me 9 lloje sinjalesh qe shihen deri ne 15km largesi. Kjo drite sinjalizuse qe verehet deri ne 15km, perdoret. per sinjalizim ne rruge ne raste te prishjes se vetures. kur punohet..

This limited offer ends in:
SALE -25%

Llampe kornize, me funksion te prekjes me 3 vjet garancion

€21,00 €28,00

Llampe kornize, me funksion te prekjes. Kjo llampe e bukur dhizet dhe ndalet me prekje. Mund te vendoset poqa elektrike e zakonshme me fyt E14 deri ne 40Watt. Ngjyra e kornizes eshte metalike dhe e..

This limited offer ends in:
SALE -30%

Ore druri me alarm, ngjyre qershi

€18,90 €27,00

Nje perzierje e klasikes me modernen, e cila rezulton me klas te larte dhe bukuri te veqante. E pershtatshme per te gjitha vendet (dhome gjumi, dhome ndeje, korridor etj.) This design cherry ..

This limited offer ends in:
SALE -22%

Shpiun dere - Interfon me kamere me ngjyra 2.4''

€90,00 €116,00

Shpiun dere - Interfon me kamere me ngjyra 2.4'' Me kete shpiun dere mund te siguroheni qe mos te befasoheni nese dikush i padeshirum eshte prane dere. Poashtu e ka funksionin si interfon. Monto ka..

This limited offer ends in:
SALE -12%

Shtek i rrymes intelegjent me Infra RED

€21,00 €23,80

Shtek i rrymes intelegjent me Infra RED Me kete shtek te rrymes hargjoni zero Watt energji. Ideal per TV CRT, LCD, Pllazma,LED, Hifi, Receiver, DVD dhe shume paisje te tjera. Funksionon me tele..

This limited offer ends in:
SALE -10%

Shtek i rrymes intelegjent, WLAN per Iphone/Android

€74,00 €82,00

Shtek i rrymes intelegjent ne te cilen mund te vendosen paisje te ndryshme elektronik si dhe ndriqim, keshtuqe permes Iphone, Ipad, Android Samsung, Sony, HTC etj. nese keni 3G ose 4G ne tele..

Dhurate IDE

Dhurate IDE

Dimer per drita ekonomike deri ne 100VA

€39,00
This limited offer ends in:
-14%

LED sinjalizus me 9 lloje sinjalesh qe shihen deri ne 15km largsi

€16,95 €19,70
This limited offer ends in:
-25%

Llampe kornize, me funksion te prekjes me 3 vjet garancion

€21,00 €28,00

Maus Wireless(pa tel) Masarati

€38,90
This limited offer ends in:
-30%

Ore druri me alarm, ngjyre qershi

€18,90 €27,00
This limited offer ends in:
-22%

Shpiun dere - Interfon me kamere me ngjyra 2.4''

€90,00 €116,00
This limited offer ends in:
-12%

Shtek i rrymes intelegjent me Infra RED

€21,00 €23,80
This limited offer ends in:
-10%

Shtek i rrymes intelegjent, WLAN per Iphone/Android

€74,00 €82,00
Shfaq 1 nga 8 nga 8 (1 Faqe)