Shtepi, zyre dhe shitore

Shtepi, zyre dhe shitore

-23%

Vezhgues dere ABUS - Sigurimi ne nje shikim

€98,00 €127,00

Drite LED E Vogel E Punes Me Zmadhues 3x dhe Ultraviolet LED

€14,00

Ansman gjerman Drit Pune LED 3Watt sinjalizues Magnet

€18,00

BRAUN ORAL-B 3D WHITE 2ER AUFSTECKBÜRSTEN

€0,00

Brave dere Homematic HM-SEC-KEY

€140,00

BROSSETTES PRECISION CLEAN X8

€0,00
-14%

Cilinder profesional A:30/I:40MM

€32,75 €38,00
-22%

Dimer per drita ekonomike deri ne 100VA

€32,00 €41,00
-24%

Dimer per LED

€15,00 €19,80
-33%

Dimmer per drita

€8,80 €13,20
-23%

Dinamo dhe solar LED ndriqim xhepi

€15,00 €19,40

Drita hallogjen GU10 / 20W

€1,90

Drita LED e bardhe 230V 1,0W

€5,00

Drita LED e vogel

€0,50

Drite dore LED Philips

€20,00

Drite e kuqe LED 12V

€4,80
-19%

Drite e ngrohte kursimtare reflektuese 9W

€4,70 €5,80
-30%

Drite hologjen 12V/10W G4

€2,10 €3,00
-33%

Drite hologjen 12V/20W G4

€0,40 €0,60
-30%

Drite hologjen 12V/5W G4

€2,10 €3,00
-14%

Drite hologjen OSRAM 12V/20W G4

€1,20 €1,40
-38%

Drite kursimtare 5W E27

€3,30 €5,30
-38%

Drite kursimtare hargjon 5W ndricon per 20W

€3,40 €5,50
-25%

Drite LED e gjelber, GU10 / 230V

€4,00 €5,30

Drite me 50 SMD-LED 230V

€18,50

Drite neoni OSRAM per llamp pune

€19,00

Drite orientuese LED me automatik ndezje gjate nates 1Watt

€6,60

EB 18 X3 3D WHITE

€0,00

EB S17 X3 SENSITIVE CLEAN

€0,00

EB-KIT ORTHOCARE ESSENTIALS KIT 3ER PACK

€0,00

EB10-2 STAGES POWER AUFSTECKBÜRSTEN, 2STK

€0,00

EB20-3 ERSATZBÜRSTEN PRECISION CLEAN, 3 STÜCK

€0,00

EB20-7+1 AUFSTECKBÜRSTEN, WEISS 7ER+1 BRAUN ORAL-B PRECISION CLEAN

€0,00

EB25 X3 FLOSS ACTION

€0,00

EB25-2 BRAUN ORAL-B TIEFEN-REINIGUNG 2ER PACK AUFSTECKBÜRSTEN

€0,00

EB714-3 3X DUAL CLEAN AUFSTECKBÜRSTEN

€0,00

EBS17-2 BRAUN ORAL-B PRECISION CLEAN SENSITIV 2ER PACK

€0,00

ED15A-4 WATER JET ERSATZDÜSEN, 4 STÜCK

€0,00

Eycasa door intercom

€0,00

EYCASA FAMILY-CARE KAMERA

€0,00

EYCASA VIDEO-TÜRSTATION

€0,00

EYCASA ZUSATZ-AUSSENKAMERA, FUNK

€0,00
-35%

GU10 LED me 48 SMD-LED´S 230V/3W

€9,70 €15,00
-10%

Homematic senzor wireless(pa tel) uji

€65,00 €72,00
-35%

Kalkulator - rezistent ndaj sterpikjeve te ujit dhe pluhurit.

€8,50 €13,00

Kalkulator me bord per 15 fleta A4

€18,00
-16%

Kalkulator me madhesi sa fleta A4

€13,50 €16,00
-33%

Kalkulator xhepi - ngjyre e kaltert

€2,70 €4,00
-33%

Kalkulator xhepi - ngjyre te zeze

€4,00 €6,00

Kohor per ventilator te banjos dhe per funksione tjera

€30,00
-31%

Kontrollus i dritave LED RGB

€18,00 €26,00
-24%

Kornize drite per knauf, kuzhine, dollapa etj

€2,80 €3,70
-17%

Kornize drite per kuzhine,dollapa etj

€3,50 €4,20

Kornize llampe per G4 drite LED ose hallogen 12V/max20W

€6,80

Kornize llampe per G4 drite LED ose hallogen 12V/max20W

€6,80

Kornize llampe per GU10 / LED

€30,00
-22%

Kornize llampe per GX53

€12,00 €15,40
-17%

Kornize llampe per GX53 drite kursimtare

€25,00 €30,00

Kornize llampe per GX53 drite kursimtare

€7,00

Kornize per drite LED ose hallogen - spot alumin

€15,80

Kornize spot e dyfishte alumini

€27,60
-11%

Lampe (lluster) me senzor te montum - korniz per llap- senzor drite

€39,00 €44,00

Lecke magjike profesionale per pastrim

€5,00
-24%

LED - Drita te vogla 5MM - e bardhe

€4,20 €5,50
-50%

LED - Drita te vogla 5MM - e gjelber

€0,60 €1,20
-25%

LED - Drita te vogla 5MM - e kuqe

€0,45 €0,60
-45%

LED - Drita te vogla 5MM - e verdhe

€0,60 €1,10
-30%

LED - Drita te vogla 5MM - e verdhe

€0,35 €0,50
-31%

LED drite e kalter, GU10/ 230V-1,5W

€4,00 €5,80
-18%

LED drite montuese - 12V

€13,00 €15,80
-32%

LED drite montuese 12V

€13,00 €19,20
-24%

LED drite montuese 12V.

€14,00 €18,40
-48%

Led drite per qader dielli ose kamping

€5,00 €9,70
-31%

LED G4 12V

€5,50 €8,00

LED Power drite e gjelber 1W

€5,80

LED Power drite e kalter 1W

€6,70
-29%

LED Reflektor me 117 drita LED, shtepiza e aluminit

€40,00 €56,00
-31%

LED Reflektor me 60 drita LED, shtepiza e aluminit

€25,00 €36,00

Letra tube per para te imeta

€15,20
-22%

Llampa kursimtare E27 220/240V-11W

€4,60 €5,90
-15%

Llampa kursimtare E27 220/240V-9W

€5,00 €5,90
-17%

Llampa kursimtare E27 7W

€4,90 €5,90
-8%

Llampe e jashtme me dy drita me 3 vjet garancion

€18,90 €20,60
-40%

Llampe e ngohte kursimtare 11W/E27

€2,40 €4,00
-50%

Llampe e ngrohte kursimtare 3W / E 14

€1,50 €3,00
-28%

Llampe e ngrohte kursimtare 4W/E27

€3,80 €5,30

Llampe e ngrohte kursimtare 4W/GU10

€6,15

Llampe e ngrohte kursimtare 4W/GU10

€6,20
-56%

Llampe e ngrohte kursimtare 5W/E14

€1,70 €3,90
-55%

Llampe e ngrohte kursimtare 5W/E27

€1,70 €3,80
-53%

Llampe e ngrohte kursimtare 7W/E27

€1,80 €3,80
-39%

Llampe e ngrohte kursimtare 8W/E14

€2,30 €3,80
-54%

Llampe e ngrohte kursimtare 9W/E14

€1,80 €3,90
-44%

Llampe e ngrohte kursimtare E14/5W

€2,30 €4,10
-33%

Llampe e ngrohte LYNX-S 7W me 10000 ore pune

€3,00 €4,50
-51%

Llampe hallogene 250W / 120V

€6,00 €12,30

Llampe kornize, me funksion te prekjes me 3 vjet garancion

€30,00
-41%

Llampe kursimtare e bardhe e ftofte 11W E14

€2,20 €3,70
-29%

Llampe kursimtare e bardhe e ngrohte 11W E27

€2,90 €4,10
Shfaq 1 nga 100 nga 177 (2 Faqe)