Todays Deals

This limited offer ends in:
SALE -28%

Konvertues HDMI ne A/V ose skart

€26,00 €36,00

Kjo pasije shendrron sinjalin HD ne A/V standart ose skart. Lidheni nje burim te HD sinjalit (Apple TV, Resiver Ipko, Kujtesa, Dreambox, Digitalb, Kamere, DVR inqizues te kamerave e shume..

This limited offer ends in:
SALE -19%

HDMI Kabëll 15M ULTRA HD 4K me filtera

€34,00 €42,00

Ky kabëll HDMI me shpejtësi të lartë me ethernet, është i përshtatshëm për pajisjet si Resiver, DVD, Bluray etj, dhe mund të transmetoj rezolucione video prej 1080p dhe më të lartë, duke përfshirë tek..

This limited offer ends in:
SALE -26%

HDMI Kabëll 20M ULTRA HD 4K me filtera

€38,00 €51,20

Ky kabëll HDMI me shpejtësi të lartë me ethernet, është i përshtatshëm për pajisjet si Resiver, DVD, Bluray etj, dhe mund të transmetoj rezolucione video prej 1080p dhe më të lartë, duke përfshirë t..

*RISI - ARTIKUJ TE RI*

*RISI - ARTIKUJ TE RI*

Dinamik bass degjuese veshi Philips

€17,00

Konvertues prej HDMI ne VGA

€24,00
This limited offer ends in:
-28%

Konvertues HDMI ne A/V ose skart

€26,00 €36,00

Autoparlanta Monacor te bardhe dy cope

€266,00

Drite LED e vogel e punes me zmadhues plus ultraviolet

€12,00

Konvertues prej VGA ne HDMI

€24,00

15 m kabell usb 2.0 aktiv

€25,00

20m kabell usb 2.0 aktiv

€28,00

2m kabell CAT6 RJ45 S/FTP per internet

€3,50

3m kabell CAT 6 RJ45 S/FTP per internet

€3,80

Adapter audio 3.5mm ne 2.5 mm

€0,70

Adapter HDMI spin ne HDMI mini priz

€2,50

Adapter llaptopi 85W 18.5V-4.6A

€52,00

Adapter mbushes per bateri NB-10L / NB10L

€32,00

Adapter Origjinal per llaptop ACER etj. 19V 4.74A 90W

€32,00

Adapter per bateri Canon BP-808 / BP-809 / BP-819 / BP808 / BP809 / BP819

€28,00

Adapter per bateri NIKON EN-EL15 / ENEL15

€28,00

Adapter per bateri NIKON EN-EL3 / ENEL3

€32,00

Adapter prej banane 6,35MM ne cinch spin

€0,50

Adapter prej 230V ne 12V per gjeke te cigareve te kerrit

€8,40

Adapter USB 3.0 ne ethernet (LAN)e

€22,80

Adaptor DVI I 24 5 polesh ne VGA 15 polesh

€2,50

Adaptor me kabell Philips 5V 3,1A per IPHONE6, IPAD4, etj

€27,40

Analog multimeter me 25 matje

€23,00

Antene per programe analoge dhe digjitale 18 dB

€44,00

APS2250H Adaptor 12-24V 2250mah

€34,00

Autoparlant per pllafon

€32,00

Autoparlant per pllafon 100V /200mm

€34,00

Autoparlant Philips SUBWOOFER 6.5 996580001157

€30,00

Autoparlant Philips 8OHM 25W

€20,00

Autoparlanta IT20 16.0660

€0,00

Autoparlanta Monacor te zi dy cope

€266,00

AV Konvertues ne RF Koaksial

€38,00

Bartes i internetit 500Mbit ne sekond

€56,00

Bartes i sinjalit FULL HD dhe Infra Red permes kabllave te rrymes

€343,00

Bartes I sinjalit HDMI permes kablles internetit

€93,00

Bateri 27A LR27 12V -VARTA

€2,70

Bateri CR2032 3V 6copa

€4,50

Bateri LS14250 3,6V-1000MAH

€5,60

Bateri rimbushese 12V/12A Masat: 9,8x15,1x9.3cm

€31,00

Bateri rimbushese Varta 9V-200MAH NI-MH

€12,40

Bateri Varta 6V 7K67

€8,70

Bateri VARTA ALKALINE AAAA 1,5V

€3,00

BLUETOOTH 4.0 ADAPTER, USB 2.0, MICRO

€11,00

Bluetooth AUX pranus i muzikes

€37,80

Bluetooth BMI peshore me Aplikacion

€74,00

Bluetooth Headset per telefon Bluetooth 3.0 me peshe vetem 9gr

€33,00

Bluetooth Philips audio me perforcues

€38,00

Dana prerese te vogla

€8,00

Dana shtrenguese per gypa

€218,40

Dockingstation SATA/IDE. USB2.0

€46,00

Dorez per letkon me ajer

€28,00

Drit dore LED Philips

€18,00

Drit pune LED 3Watt 3 ne 1 me magnet

€16,00

Drite LED per nate dhe per raste emergjente

€15,00

Drite ndriquese LED Philips 250m

€38,00

Drite pune me 90 LEDs 5 DIOPTRIEN / 2,25X PROSKIT

€88,00

Edimax Wireles interneti 300mbs 4P

€23,00

Ersa dorze per letkon RT80 80Watt

€67,00

Filterthares 5 me 5mm

€5,50

Fire wire IEEE 1394-ADAPTER 9POL-spin/6POL-prize

€6,50

Flluke 62 infrared termometer dual laser

€123,00

Full HD dizajn antene me 46db DVBT - DVBT2

€36,00

Google Chromecast 2

€57,00

GSM Sistem i alarmit pa kablla (wireless) me 10 thirrje nga telefonia mobile

€242,00

Gume speciale antistatike per smartfone dhe tablet

€65,00

Gypmbushes 120mm i gjate dhe 6mm diameter

€3,80

Hapse speciale per Mobil dhe Tablet

€7,00

HD satelit resiver per programe satelitore

€57,00
This limited offer ends in:
-19%

HDMI Kabëll 15M ULTRA HD 4K me filtera

€34,00 €42,00

HDMI Kabëll 1M ULTRA HD 4K me filtera

€7,00

HDMI KABELL 20M

€34,00
This limited offer ends in:
-26%

HDMI Kabëll 20M ULTRA HD 4K me filtera

€38,00 €51,20

HDMI Kabell 25m Full HD me REDMERE CHIP

€53,00

HDMI Kabëll 2M ULTRA HD 4K me filtera

€7,60

HDMI Kabell 30M Full HD me REDMERE CHIP

€60,00

HDMI Kabell 35M Full HD me REDMERE CHIP

€70,00

HDMI Kabëll 5M ULTRA HD 4K me filtera

€10,00

HDMI ndrrus i sinjaleve 5h/1d Full HD

€52,00

HDMI Spliter 1IN 4OUT Full HD / 3D / 4K

€38,00

HDMI Spliter 2.0 1 hyrje me 4 dalje

€53,00

HDMI SPLITTER 2.0 - 1X IN - 2XOUT, 3D, 4K*2K@60HZ

€48,00

HDMI SPLITTER 2.0 - 1X IN - 8XOUT, 3D, 4K*2K@60HZ

€110,00

Instrument multimeter TESTBOY

€58,00

Instrument per lagshti ne dru

€30,00

Internet kabell CAT6 10m

€7,00

Invertor rryme + USB, prej 12V në 230 V 300W

€50,00

Izolir I zi 10M X15MM

€0,70

Kabell 10m mono banane 6.35mm x2

€15,00

Kabell 3m, mono 2 x banane 6.35mm

€10,00

Kabell 5m mono banane 6.35mm x2

€13,00

Kabell 5m stereo 6.35mm/6.35mm

€11,00

Kabell Audio 20m Stereo

€5,80

Kabell autoparlanti 2X0.75MM kuq/zi / 100m

€22,00

Kabell Displayport 10M

€27,00

Kabell Displayport 20m 20Pin me chip

€62,00

Kabell Displayport 3.0M

€8,00

Kabell Displayport 5.0M / 8K 60Hz

€14,00

Kabell DVI D 2m

€6,00

Kabell Firewire 9 PIN STECKER - 4 PIN STECKER 1 M

€7,40
Shfaq 1 nga 100 nga 295 (3 Faqe)