TV,Video,DVD

TV,Video,DVD

Konvertues prej HDMI ne VGA

€28,00

Adaptor rryme deri 3500W me kontrollim teknik

€2,40
-48%

Konvertues HDMI ne A/V ose skart

€19,90 €38,00
-53%

Konvertues Sinjali Prej AV resiver, DVD etj. ne HDMI TV - projektor

€18,00 €38,00
-29%

Shperndares profesional i rrymes me 6 dalje dhe sistem Master / Slave dhe me mbrotje

€20,00 €28,00

Konvertues prej VGA ne HDMI

€26,00
-14%

Bartes i sinjalit FULL HD dhe Infra Red permes kabllave te rrymes

€298,00 €345,00

Bartes I sinjalit HD deri ne 100m

€179,00
-11%

Bartes I sinjalit HD Wireless 1080P

€248,00 €280,00
-14%

Bartes i sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq

€51,00 €59,00

Barti shumë leht video inqizimet nga video/kamera në PC/llaptop

€28,00

Google Chromecast 2018

€59,00

Kembe universale per TV prej 32" - 55" me 20 vite garancion

€50,00

Komandim i 6 paisjeve me dyer te mbyllura.

€92,00
-28%

2 Cope - Mbajtes per autoparlant deri ne 15kg

€15,00 €20,70

3D Syze per LG TV

€8,00

3D Syze per TV Philips

€0,00
-36%

A/V nderpreres - shperndares

€3,50 €5,50
-20%

Adaper 2,1MM

€0,40 €0,50

Adapter Displayport 1.1 ne DVI-I Dual Link 24+5)

€13,00
-26%

Adapter Qinq RCA

€0,59 €0,80

Adapter rryme me nderprers deri 3600W/16A

€2,80
-32%

Adapter te ndryshem rryme per vende te botes

€8,90 €13,00

Adapter USB Type C 3.1 ne HDMI dhe VGA

€29,80

Adapter USB Type C 3.1 ne HDMI, RJ45, USB-C, 3X USB, MICRO/SD

€55,00
-20%

Adaptor F- Prize / chinch spin

€0,40 €0,50

Adaptor rryme me mbrojtje nga rrufeja

€6,40

Advanced Invisible Infrared Extender

€0,00

AMS174N MULTISCHALTER, INTEGRIERTES NETZTEIL 17 EINGÄNGE 4 AUSGÄNGE

€0,00

AMS904N MULTISCHALTER 9/4 AKTIV MIT NETZTEIL

€0,00

AMS906N MULTISCHALTER 9/6 AKTIV MIT NETZTEIL

€0,00

Android TV Box 4K ( Chromecast, Google Playstore, Netflix, Youtube etj)

€67,80
-25%

Antene dhome per programe analog dhe digjital 36db

€15,00 €20,00
-13%

Antene per programe analoge dhe digjitale 18 dB

€40,00 €46,00

Antene per Radio UKW-FM

€1,80

Antene spine (kupllung)

€0,00
-17%

AV Konvertues ne RF Koaksial

€40,00 €48,00

Bartes i sinjalit Full HD deri ne 60m me nje kabell LAN KVM, POC

€150,00

Bartes I sinjalit HD deri ne 100m permes UTP

€146,00

Bartes I sinjalit HDMI permes kablles internetit - deri 40m

€95,00

Bartes I sinjalit HDMI permes kablles internetit plus INFRA RED - deri 60m

€118,00

Bartes I sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq

€0,00
-17%

Bartes i sinjalit te teledirigjusit Infra te kuq

€49,00 €59,00

Bluetooth AUX pranus i muzikes

€40,00

Coax Remote Control Extender

€0,00

COMMUTATEUR EN ETOILE BIS+RF

€0,00

Composite Audio/Video extender over CAT5 + IR Return signal

€0,00

Digital to Stereo Audio Converter

€0,00
-33%

Diseq - Zgjedhes i antenes me 4 hyrje dhe 1 dalje

€3,90 €5,80
-33%

Diseq -Zgjedhes i antenes me 4 hyrje dhe 1 dalje

€3,90 €5,80

Diseq shperndares i sinjalit per kater satelita

€0,00
-25%

F adapter me tri dalje/hyrje

€0,45 €0,60
-20%

F-Koaksial prize adaptor

€0,40 €0,50

FLAT-TV ROLLTISCHAUFSATZ FÜR FLACHBILDTRANSPORTE

€0,00

FMS 918 LAN KOAX-LAN MULTISCHALTER 8-1-8 + LAN

€0,00

FUBA - Izolues per mbajtes sateliti

€5,90

Full HD 1 input/ 2 output HDMI splitter

€0,00

Full HD 1 input/ 2 output HDMI splitter with 3D support

€0,00

Full HD 1 input/ 4 output HDMI splitter with 3D support

€0,00

Full HD 3 input /1 output HDMI Switcher with 3D support

€0,00

Full HD 4 input / 1 output HDMI Switcher with Digital Audio and 3D support

€0,00

Full HD 4 input / 2 output HDMI matrix switcher with 3D support

€0,00

Full HD 5 input / 1 output HDMI Switcher with 3D support

€0,00

Full HD bartes i sinjalit me 1 kabell interneti

€68,00

Full HD bartes i sinjalit me 1 kabell interneti

€148,00
-36%

FULL HD perforcues sinjali deri ne 40m gjatesi

€18,00 €28,00

Gyp spirale 15 deri ne 100mm

€1,50

Gyp spirale 4 deri ne 50mm

€1,00

Gyp spirale 9 deri 65 mm

€1,20
-24%

HD (High Definition) LNB - Sy per SAT 4 dalje / Sharp

€24,00 €31,70

HDM-1 C MODULATOR HDMI -> DVB-C + IP-STREAM

€0,00

HDM-1 T MODULATOR HDMI -> DVB-T + IP-STREAM

€0,00
-22%

HDMI 1.3 Full HD perforcues-shperndares 1 hyrje 8 dalje

€85,00 €109,00

HDMI Shperndares 1 hyrje me 4 dalje Full HD / 3D / 4K

€36,00

HDMI Switch 4 hyrje / 1 dalje me rezulucion deri ne 4K

€30,00
-27%

HDMI1.3 ndares

€14,70 €20,00

Infrared Remote Control Extender White

€0,00

Invertor i paster rryme 300W/12V

€180,00
-24%

Invertor special me rryme te pastert 1000W per pompa te nxemjes, / Me Garancion

€364,00 €480,00

Kabell 2.5m per satelit

€2,50

Kabell kanall i bukur i bardhe 100cm per mshefjen e kabllave

€0,00
-15%

Kabell kanall i bukur i bardhe 50cm per fshehjen e kabllave

€14,00 €16,50
-11%

Kabell kanall i bukur i zi 100cm per fshehjen e kabllave.

€20,00 €22,50
-14%

Kabell kanall i bukur i zi 50cm per fshehjen e kabllave

€17,00 €19,70
-34%

Kabell kanall i bukur metalike 100cm per fshehjen e kabllave

€14,80 €22,50
-30%

Kabell kanall i bukur metalike 50cm per fshehjen e kabllave

€14,00 €19,90
-23%

Kabell per antene ose per kamere

€5,10 €6,60
-25%

Kabell per antene ose per kamere

€1,50 €2,00

Kabell vazhdues rryme 3m me kontrollim teknik

€0,00

Kabell vazhdues rryme 5m, me kontrollim teknik

€9,60
-21%

Kapak per mbajtes sateliti qe mos me hy shiu

€1,50 €1,90

Kembe univerzale per TV 37 deri 70inch

€37,00
-25%

KOAX-STECKER/KOAX-KUPPLUNG ADAPTER WINKEL

€0,60 €0,80
-16%

Komandim i resiverit, DVD, Video, HIFi etj. me dyer te mbyllura

€36,00 €43,00
-20%

Komplet metal - Koax prize 9,5MM

€0,40 €0,50
-20%

Komplet metal - Koax spin 9,5MM

€0,40 €0,50
-20%

Konektor antene per resiver

€0,40 €0,50
-50%

Konektor per SAT kartel ne SAMSUNG TV

€10,00 €20,00
Shfaq 1 nga 100 nga 282 (3 Faqe)