Todays Deals

This limited offer ends in:
SALE -9%

12V DC ventilator 60X60X25mm

€2,90 €3,20

12V DC ventilator 60X60X25mm I pershtatshem per eletronik/teknologji te ndryshem. ..

This limited offer ends in:
SALE -21%

3.0 USB EXTREM e shpejte 8GB

€19,00 €24,00

Risi! 3.0 USB EXTREM e shpejte 8GB Shpejtesia e leximit 67 MB/s e transferit 25 MB/s   ..

This limited offer ends in:
SALE -22%

Cante llaptopi deri 17" me wireless mi

€29,00 €37,00

Cante llaptopi deri 17" me wireless mi NBK Bundle FM Notebook bundle with wireless mouse The FM Notebook Bundle is one of our new entry-level sets for notebook users. The robust bag iss..

This limited offer ends in:
SALE -22%

Cante per llaptop - 28 x 34 x 4 cm (15.4 Inch)

€15,60 €20,00

Kjo cante atraktive per llaptop ka hapsira te ndryshme per me vendos llaptop, adaptor, kablla, maus, pad, dokumente etj. RISI!!! Artikujt qe i kemi ne stok,  mund ti keni neper te gji..

This limited offer ends in:
SALE -22%

Cante per llaptop 15.4 inch

€9,40 €12,00

Kjo cante (15.4 inch) sherben per bartjen dhe ruajtjen e Llaptopit. Ka ngjyre te zeze dhe eshte shume praktike. Eshte rezistente ndaj ujit, me material kualitativ dhe me hapsire te mjaftueshme. ..

This limited offer ends in:
SALE -22%

Cante per llaptop 15.6 inch

€10,00 €12,80

Cante per llaptop 15.6 inch Kjo cante (15.6 inch) sherben per bartjen dhe ruajtjen e Llaptopit. Ka ngjyre te zeze dhe eshte shume praktike. Eshte rezistente ndaj ujit, me material kualitativ dh..

This limited offer ends in:
SALE -19%

Cante per llaptop 17 inch me maus dhe 4 port USB

€26,00 €32,00

Cante per llaptop 17 inch me maus dhe 4 port USB  Type of case:  Bag Suitable with laptops : 43.2cm (17.0") Material : Textile Documen..

This limited offer ends in:
SALE -22%

Cante per lloptop - 28 cm x 36 cm x 5 cm

€20,45 €26,20

Cantë për lloptop; e bardhë dhe e kuqe, deri në 15 inch.  Luxurious notebook bag. • Luxury notebook bag with a various range of applications  • High Quality material and water..

This limited offer ends in:
SALE -23%

Cante per lloptop 15,4 inch

€15,40 €19,90

Kjo cante atraktive ka hapesira te ndryshme per llaptop dhe pjeset percjellse ose te tjera. RISI!!! Artikujt qe i kemi ne stok,  mund ti keni neper te gjitha qytetet e Kosoves, brenda..

This limited offer ends in:
SALE -23%

Cante per lloptop 15.4 inch

€15,40 €19,90

Kjo cante atraktive ka hapsira te ndryshme per llaptop dhe pjeset percjellese ose te tjera.  KÖNIG luxury notebook bag 15.4'' Luxury notebook bag made of high quality 900D nylon. The ..

This limited offer ends in:
SALE -8%

Degjuese veshi fleksibile nga Philips

€16,50 €18,00

Fantastik Philips degjuse veshi INEAR me fleksibel kapse te lapres se veshit per nje konfor gjate perdorimit si dhe degjuset ofrojn super kualitet te degjimit me super bass. Pershkak qe degjuset k..

This limited offer ends in:
SALE -22%

Fotrolle mbrojtese per llaptop - 45 x 32 x 4.5cm

€9,40 €12,00

Fotrolle mbrojtese per llaptop e kuqe 45 x 32 x 4,5cm   ..

This limited offer ends in:
SALE -22%

Fotrolle per llaptop - 400 x 330 x 30mm

€6,85 €8,80

 Fotrolle mbrojtese per llaptop e kuqe deri ne 15.40 inch. To protect your notebook     Brand König ..

PC, Llaptop, IT

PC, Llaptop, IT

Dinamik bass degjuese veshi Philips

€17,00

USB Wireless NANO per Desktop

€9,00

STEREO degjuse veshi kualitative

€18,00
This limited offer ends in:
-9%

12V DC ventilator 60X60X25mm

€2,90 €3,20

3.0 USB EXTREM e shpejte 16GB

€33,00
This limited offer ends in:
-21%

3.0 USB EXTREM e shpejte 8GB

€19,00 €24,00

Adapter USB 2.0 ne ethernet (LAN)

€16,80

Adapter USB 3.0 ne ethernet (LAN)e

€22,80

B100 MAUS, WH, LOGITECH

€0,00

Bartes i internetit 500Mbit ne sekond

€56,00

Bartes i sinjalit te internetit permes rrymes

€0,00

Bateri llaptopi 10,8V-4,35AH HP BATTERY 6-CEL

€0,00

Bateri llaptopi 10,8V-4400MAH LI-ION

€0,00

Bateri llaptopi 14,8V-2200MAH LI-ION

€0,00

Bateri llaptopi 14,8V-2700MAH BATTERIE 6 ZELLE 2.8 AH

€0,00

Bateri llaptopi 14,8V-2800MAH

€0,00

Bateri llaptopi origjinal HEWLETT PACKARD/COMPAQ 6 CELL 633805-001

€0,00

Bateri llaptopi10,8 V5,2 Ah

€0,00

BLUETOOTH 4.0 ADAPTER, USB 2.0, MICRO

€11,00

CABLE IQ KABEL-QUALIFIZIERUNGS-TESTER FÜR NETZWERKE - FLUKE NETWORKS

€0,00
This limited offer ends in:
-22%

Cante llaptopi deri 17" me wireless mi

€29,00 €37,00

Cante luksoze per lloptop - 7x31x6 cm

€0,00
This limited offer ends in:
-22%

Cante per llaptop - 28 x 34 x 4 cm (15.4 Inch)

€15,60 €20,00
This limited offer ends in:
-22%

Cante per llaptop 15.4 inch

€9,40 €12,00
This limited offer ends in:
-22%

Cante per llaptop 15.6 inch

€10,00 €12,80
This limited offer ends in:
-19%

Cante per llaptop 17 inch me maus dhe 4 port USB

€26,00 €32,00
This limited offer ends in:
-22%

Cante per lloptop - 28 cm x 36 cm x 5 cm

€20,45 €26,20
This limited offer ends in:
-23%

Cante per lloptop 15,4 inch

€15,40 €19,90
This limited offer ends in:
-23%

Cante per lloptop 15.4 inch

€15,40 €19,90

COMPAQ NC360T GB ADAPTER PCIE

€0,00

COMPAQ WLAN 802.11 BGN RA HMC 1X1

€0,00

COMPAQ WLAN BGN 1X1 HMC RIP2

€0,00

D-LINK 10-PORT LAYER2 POE GIGABIT

€0,00

D-LINK 26-PORT GIGABIT POE WIRELESS

€0,00

D-LINK DES-3552 XSTACK MANAGED SWITCH

€0,00

D-LINK SWITCH

€0,00

D-LINK SWITCH

€0,00

D-LINK SWITCH 48X100TX 2X1000TX 2XSFP/TX

€0,00

D-LINK SWITCH 48X100TX 2X1000TX 2XSFP/TX

€0,00

D-LINK SWITCH GIGAEXPRESS / 8X10/100/1000TX OHN

€0,00

D-LINK XSTACK 24-PORT MANAGED SWITCH

€0,00
This limited offer ends in:
-8%

Degjuese veshi fleksibile nga Philips

€16,50 €18,00

Degjuese veshi me mikrofon dhe rregullues zeri

€5,40

Degjuese veshi Philips HIFI wireless

€0,00

Degjuese veshi Wireless Vivanco me auto tunning system

€0,00

Degjuse veshi (Headset) per Talkie Walkie

€7,00

Dockingstation SATA/IDE. USB2.0

€46,00

DVR HDD 500GB 3,5"/SATA-3 FESTPLATTE, SEAGATE

€0,00

Edimax Wireles interneti 300mbs 4P

€23,00

FAST ETHERNET SWITCH, 16 PORT, DESKTOP, D-LINK

€0,00

FAST ETHERNET SWITCH, 16 PORT, DESKTOP/RACK

€0,00

FAST ETHERNET SWITCH, 16 PORT, RACK

€0,00

FAST ETHERNET SWITCH, 16 PORT, RACK, EDIMAX

€0,00

FAST ETHERNET SWITCH, 24 PORT, DESKTOP

€0,00

FAST ETHERNET SWITCH, 24 PORT, RACK

€0,00

FAST ETHERNET SWITCH, 5 PORT, DESKTOP

€0,00

FAST ETHERNET SWITCH, 5 PORT, DESKTOP, D-LINK

€0,00

FAST ETHERNET SWITCH, 5 PORT/POE, DESKTOP

€0,00

FAST ETHERNET SWITCH, 8 PORT, DESKTOP

€0,00

FAST ETHERNET SWITCH, 8 PORT, DESKTOP, D-LINK

€0,00

FAST ETHERNET SWITCH, 8 PORT/POE, DESKTOP

€0,00

FAST ETHERNET, PCI-NETZWERKADAPTER

€0,00

Fluke PRO3000 KIT ANALOG-TONGENERATOR UND SENSOR FLUKE

€0,00
This limited offer ends in:
-22%

Fotrolle mbrojtese per llaptop - 45 x 32 x 4.5cm

€9,40 €12,00
This limited offer ends in:
-22%

Fotrolle per llaptop - 400 x 330 x 30mm

€6,85 €8,80

GEFORCE 210 ASUS 1Gb Kartel grafike 210SLTC1GD3L

€0,00

GEFORCE GT730 ASUS 2Gb Kartel Grafike GT730-2GD5-BRK

€0,00

GIGABIT ETHERNET EASY SMART SWITCH, 5 PORT, DESKTOP

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 16 PORT, DESKTOP/RACK

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 16 PORT, RACK

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 16 PORT, RACK, EDIMAX

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 24 PORT, DESKTOP/RACK

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 24 PORT, RACK

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 24 PORT, RACK

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 48 PORT, RACK

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 5 PORT, DESKTOP

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 5 PORT, DESKTOP

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 5 PORT, DESKTOP

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 5 PORT, DESKTOP, D-LINK

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 8 PORT, DESKTOP

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 8 PORT, DESKTOP

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 8 PORT, DESKTOP

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 8 PORT, DESKTOP

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 8 PORT, DESKTOP, D-LINK

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 8 PORT, DESKTOP, EDIMAX

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 8 PORT, DESKTOP, EDIMAX

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 8 PORT, DESKTOP, EDIMAX

€0,00

GIGABIT ETHERNET SWITCH, 8 PORT/POE, DESKTOP/RACK

€0,00

GIGABIT ETHERNET, PCI-NETZWERKADAPTER

€0,00

GIGABIT ETHERNET, PCI-NETZWERKADAPTER, D-LINK

€0,00

GIGABIT ETHERNET, PCIE-NETZWERKADAPTER

€0,00

GIGABIT ETHERNET, PCIE-NETZWERKADAPTER, EXSYS

€0,00

GIGABIT ETHERNET,EXPRESSCARD/34-NETZWERKADAPTER, DELOCK

€0,00

Gjek rryme - spin per Llaptop Sony

€8,00

Gjek rryme - spina per Llaptop

€6,50

Gjek rryme per llaptop - SAMSUNG

€7,90

Gjek rryme per llaptop SAMSUNG

€6,50

Gjeka rryme - Dell spin per Llaptop

€6,80

Gjeka rryme - spina per Llaptop

€7,20

Gjeke rryme - spina per Llaptop per ACER, COMPAQ

€8,40
Shfaq 1 nga 100 nga 233 (3 Faqe)