PC, Llaptop, IT

PC, Llaptop, IT

-72%

Gjeke rryme-spin per Llaptop

€1,90 €6,80
-75%

Gjeke rryme-spina per Llaptop

€1,95 €7,80

Inovativ dhe i avancuar perforcus interneti 300MBIT

€54,00

JETSTREAM™ FAST ETHERNET L2 SWITCH, 24 PORT/+2GIGA/+2SFP, RACK

€189,80

JETSTREAM™ FAST ETHERNET L2 SWITCH, 48 PORT/+2GIGA/+2SFP, RACK

€0,00

K120 TASTATUR, DE LAYOUT, OEM

€0,00

K120 TASTATUR, DE LAYOUT, OEM

€0,00

K270 TASTATUR, WIRELESS, DE LAYOUT

€0,00

K400 PLUS TASTATUR, WIRELESS, DE LAYOUT, BK

€0,00
-15%

Lexues i kartelave Sony

€3,40 €4,00

Lidhse kualitative per RJ45 konektor CAT6

€2,90

LINKRUNNER AT 1000 LAN-TESTER

€0,00

LogiLink® Bluetooth 4.0, Adapter USB 2.0 Micro

€13,00

MANAGED ACCESS D-LINK 10PORT L2 MANAGED ACCESS SWITC

€0,00
-35%

Maus me dizajn topi

€5,70 €8,80
-24%

Maus me USB (i bardhe) Fiat 500 old

€23,00 €30,20

Maus optik 800dpi USB

€4,80

Maus optik Wireless 1000 dpi

€9,50
-24%

Maus Wireless Masarati me drita ndriquese,3 susta,akku, docking

€31,00 €40,90
-33%

Mbajtes ergonomik per llaptop

€9,40 €14,00

MICROSCANNER 2 KIT KABEL-VERIFZIERER MIT GRAPH. LCD-DISPLAY

€0,00

MINI GBIC/SFP MODUL, 1000BASE-BX WDM BI-DIRECTIONAL

€0,00

MINI GBIC/SFP MODUL, 1000BASE-SX MMF

€0,00

MK120 TASTATUR-MAUS-SET, DE LAYOUT

€0,00

MK220 TASTATUR-MAUS-SET, WIRELESS, INTL NSEA LAYOUT

€0,00

MK235 TASTATUR-MAUS-SET, WIRELESS, DE LAYOUT

€0,00

MK270 TASTATUR-MAUS-SET, WIRELESS, DE LAYOUT

€0,00

MY CLOUD HOME NAS-SERVER, 1-BAY, 2TB

€0,00

MY CLOUD NAS-SERVER, 1-BAY, 2TB

€0,00

NAS-SERVER, 1-BAY

€0,00

NAS-SERVER, 2-BAY

€0,00

NAS-SERVER, 2-BAY

€0,00

NAS-SERVER, 4-BAY

€0,00
-14%

Ndares i dyfisht i autoparlantave

€57,00 €66,00

NET SWITCH 10/100/1000 16P D-LINK (DESK)

€0,00

NET SWITCH 10/100/1000 26P D-LINK DES-1026G (19")

€0,00

NET SWITCH 1000T 48P D-LINK DGS-1210-48 19" MANAGED 4XSFPD

€0,00

Ngjyre per printer e verdhe

€35,00

Paste per ftofjen e CPU 8GR MX2

€7,80
-18%

PC shperndares i 8 fisht- automatik

€38,00 €46,50

PDU qe aktivizohet permes IP-s - Webinterface ose SNMP

€0,00

PDU qe aktivizohet permes IP-s - Webinterface ose SNMP

€0,00

PDU qe aktivizohet permes IP-s / Webinterface ose SNMP

€0,00

PDU qe aktivizohet permes IP-s / Webinterface ose SNMP

€0,00

PDU qe aktivizohet permes IP-s / Webinterface ose SNMP

€0,00

Pjese shtese per PDU - Senzori per temperatur dhe lageshti.

€0,00
-5%

Prezantues Wireless me llaser dhe maus

€26,50 €28,00

RAM CORSAIR 2GB DDR2 800MHZ

€0,00

RAM CORSAIR 4GB DDR3 1066MHZ

€0,00

RAM CORSAIR CL9 RT SODDR3-1333 MHZ 4GB

€0,00

RAM CORSAIR DDR3 8GB 1600MHZ

€0,00

RAM KINGSTON 4GB DDR3 PC3-10600 CL9

€0,00

RAM KINGSTON DDR3 2GB

€0,00

RJ-45 NETZWERKDOSE UNTERPUTZ, 2X8/8 CAT5E LSA WEISS HZ

€0,00

RJ45 NETZWERKDOSE SET AUF-UNTERPUTZ, 2X8/8 CAT5E LSA WEISS HZ

€0,00

S150 USB STEREOLAUTSPRECHER

€0,00
-15%

Samsung Bluetooth Headset 3.0 per telefon

€23,00 €27,00

SBH54 SONY STEREO BLUETOOTH HEADSET GOLD

€0,00

SESIX NETZWERKDOSE CAT6/6A, 2XRJ45, VK,UP, DESIGN, SETEC

€0,00

SESIX NETZWERKDOSE CAT6/6A, 2XRJ45, VK,UP, DESIGN, W, SETEC

€0,00

SESIX NETZWERKDOSE CAT6A, 2XRJ45, HZ,UP, DESIGN, SETEC

€0,00

SESIX NETZWERKDOSE CAT6A, 2XRJ45, HZ,UP, DESIGN, W, SETEC

€0,00

SESIX NETZWERKDOSE CAT6A, 2XRJ45, VK,UP, DESIGN, PW, SETEC

€0,00

SESIX NETZWERKDOSE CAT6A, 2XRJ45, VK,UP, DESIGN, SETEC

€0,00

Shperndares interneti Gigabit me 5 porte 10/100/1000MBit/s

€26,60
-15%

Sony Bluetooth Headset 3.0 per telefon I zi

€23,00 €27,00
-20%

Sony Bluetooth Headset per telefon I bardhe

€24,00 €30,00

Stereo degjuese veshi me mikrofon dhe USB

€24,00

Switch (shperndares) interneti me 16 dalje TP-LINK

€0,00

SWITCH 28P 19 D-LINK DES-1210-28P 10/100/POE L2

€0,00

Switch I shpejt interneti me 48 porte

€0,00

Switch interneti 48 portesh

€0,00

Switch Interneti me 8 porte 10/100 Mb/s TP-Link

€16,40

Testues I kabllave te internetit POE

€26,00

USB 2.0 ETHERNET ADAPTER, DELOCK

€0,00
-17%

USB SANDISK 32GB e shpejte

€40,00 €48,00

USB SANDISK 8GB i shpejte

€0,00
-42%

USB shperndares i 2 fisht MANUAL

€8,00 €13,80

USB STICK 2.0 16 Gb

€13,80

USB STICK 2.0 32 Gb

€16,00

USB Stick 8GB KINGSTON

€0,00

USB TO RJ45 DONGLE

€0,00

USB2.0 NETZWERKADAPTER 10/100MBIT

€0,00

Ventilator 12V DC 80X80X15 me llager

€5,00

Ventilator 12V, 80x80x25mm

€4,30

Ventilator 230V 120X120X38mm

€13,00

Ventilator 24V/DC, 92X92X25MM

€7,20

Ventilator 24VDC 80X80X25

€6,30
-9%

Ventilator kualitativ 12V 92X92X25mm

€5,80 €6,40

Ventilator kualitativ 24V 80X80X25 mm

€8,00
-14%

Ventilator kualitativ 5V 40X40X10mm

€3,00 €3,50
-11%

Ventilator per PC 12 V, 40x40x10mm

€2,50 €2,80

Ventilator per PC 12 V, 50x50x10mm

€3,50

Ventilator per PC 12 V, 60x60x15mm

€4,30

Ventillatore 60x60x15mm / 24V

€5,50
-19%

VGA shperndares nga 1 ne 2

€14,00 €17,30
-18%

VGA Spliter 1 hyrje me 4 dalje

€28,00 €34,00
-9%

Wifi perforcues 300 Mbit ne sekond

€31,00 €34,00

Wireless Router - Gigabit - 1350MB/s

€86,00

Wireless Router / ACCESSPOINT, 1750MBIT/S

€156,00
Shfaq 101 nga 200 nga 208 (3 Faqe)