Vivanco

Adaptor rryme deri 3500W me kontrollim teknik

€2,40
-20%

STEREO degjuse veshi kualitative

€16,00 €20,00
-45%

Cante kamere e zeze

€12,25 €22,10
-20%

Cante kualitative Per Foto Dhe Kamere 140 X 100 X 80 Mm

€16,00 €20,00

Degjuese Veshi SMART AIR me Bluetooth

€29,80

Maus optik Wireless 1000 dpi

€9,50
-7%

Mbajtes VIVANCO per TV levizes 40-55 inch

€56,00 €60,00

Mikrofon Dynamik VIVANCO konektim 3,5 mm dhe 6,3 mm dhe 3m kabell

€11,80

Nderpreresa/ Priza Wireless ( pa tel ) me teledirigjues

€26,40

Nderpreresa/ Priza Wireless me teledirigjues - 3600Watt

€32,00
-5%

Prezantues Wireless me llaser dhe maus

€26,50 €28,00
-35%

Qante per foto dhe kamere 170X130X80MM

€8,25 €12,60

USB 2.0 HUB me 4 porte dhe me adapter 2Amper

€17,00
Shfaq 1 nga 13 nga 13 (1 Faqe)