COM

Konvertues prej HDMI ne VGA

€28,00
-48%

Konvertues HDMI ne A/V ose skart

€19,90 €38,00
-53%

Konvertues Sinjali Prej AV resiver, DVD etj. ne HDMI TV - projektor

€18,00 €38,00

Konvertues prej VGA ne HDMI

€26,00

ADAPTER VGA M/M

€2,40

Bateri llaptopi per MACBOOK PRO 15\" 10,8V-5400MAH LI-POLYMER

€0,00

Kabell rryme per PC monitor dhe TV i kthym 5m

€8,40

1,2V-3000MAH NI-MH AKKU MIT LÖTFAHNEN 41,6MM X 22,4MM

€0,00

10 copa krokodil kapse 20cm te gjata

€4,50

10 cope Drita LED LG-INNOTEK 3V / LED-3,5X2,8MM, 3528, 100LM / 1W

€2,50

15V-0,5W SMD-ZENERDIODE SOD80

€0,37

2,5 M

€0,00

2m kabell CAT6 RJ45 S/FTP per internet

€3,50

3,6V-3000MAH NI-MH AKKUPACK PASSEND FÜR NOTSTROM

€0,00

3,7V-1000MAH LI-ION PDA AKKU HUAWEI

€0,00

3,7V-1000MAH LI-POLYMER PDA AKKU APPLE

€0,00

3,7V-1060MAH LI-ION PDA AKKU PRISMATISCH SILBER ACER

€0,00

3,7V-1100MAH LI-ION PDA AKKU HTC

€0,00

3,7V-1150MAH LI-LION PDA AKKU

€0,00

3,7V-1300MAH LI-POLYMER PDA-AKKU E-TEN

€0,00

3,7V-1350MAH LI-ION PDA AKKU E-TEN, TYPHOON

€0,00

3,7V-1500MAH LI-ION

€0,00

3,7V-2200MAH LI-ION PDA AKKU GARMIN

€0,00

3,7V-2200MAH LI-ION PDA AKKU HUAWEI

€0,00

3,7V-250MAH LI-POLYMER PDA AKKU APPLE

€0,00

3,7V-400MAH LI-POLYMER PDA AKKU APPLE

€0,00

3,7V-450MAH LI-POLYMER PDA AKKU APPLE

€0,00

3,7V-700MAH LI-ION PDA-AKKU

€0,00

3,7V-850MAH LI-POLYMER AUDIO AKKU APPLE

€0,00

3,7V-930MAH LI-POLYMER PDA-AKKU APPLE

€0,00

3,7V-950MAH LI-POLY AUDIO AKK U CREATIVE

€0,00

3,7V-950MAH LI-POLYMER PDA AKKU APPLE

€0,00

3.0 USB EXTREM e shpejte 16GB

€35,00
-19%

3.0 USB EXTREM e shpejte 8GB

€21,00 €26,00

3.5mm adapter per audio 1 hyrje / 2 dalje

€1,80

30W, 170 OHM

€0,00

4,8V-1300MAH NI-MH AKKUPACK 14X28X98MM M MIT LÖTFAHNE

€0,00

4,8V-2800MAH NI-MH AKKUPACK MIT LÖTFAHNEN FÜR HANDLAMPEN

€0,00

4X0.08mm2 NF-KABEL / INFRARED (baker/alumin), 100m

€39,00

7,4V-2200MAH LI-ION PDA-AKKU LEICA

€0,00
-20%

A/V kabell - 3,5mm / 1,5m me lidhe kameren me TV

€2,40 €3,00
-21%

A/V stereo kabell 5m - High Quality

€9,80 €12,40
-20%

Adaper 2,1MM

€0,40 €0,50

Adaper per furnizim te rrymes 6,35MM

€0,40

Adapter 3.5MM JACK NE USB PLUG per APPLE

€3,70

Adapter - shteker Sony

€0,50

Adapter 2 RCA 6,35mm

€1,50

Adapter 2.5mm mashkull ne 3.5mm femer

€1,00

Adapter 3,0MMX1,1MM

€0,40

Adapter 3,5MM

€0,40

Adapter 4,0MMX1,7MM

€0,50

Adapter 5,0MMX2,1MM

€0,40

Adapter 5,5MM

€0,40

Adapter 5,5MM X 1,5MM

€0,70

Adapter 5,5MMX2,8MM

€0,40

Adapter audio 3.5mm ne 2.5 mm

€0,70

Adapter audio per subwoofer dhe tjera

€1,30

Adapter Audio RCA prize /stereo spin 3,5MM

€0,90

Adapter Audio RCA spin/stereo prize 3,5MM

€0,50
-18%

Adapter BNC / Cinch

€0,45 €0,55
-18%

Adapter BNC spin / KOAX spin

€0,45 €0,55
-30%

Adapter BNC spin/ F-prize

€0,35 €0,50

ADAPTER DISPLAYPORT 1.1 ne DVI-I Dual Link 24+5)

€13,00
-23%

Adapter Displayport ne HDMI 1080p / 12.5cm

€7,50 €9,70
-21%

Adapter DVI-A ne VGA/PC 15 Pin

€2,70 €3,40
-37%

Adapter DVI-D/VGA

€2,40 €3,80
-23%

Adapter F-Antene koaxial

€0,50 €0,65

Adapter gume per kabell

€0,45
-50%

Adapter HDMI Kthese

€2,80 €5,60
-12%

Adapter mbushes per bateri NB-10L / NB10L

€30,00 €34,00

Adapter per bateri SONY NP-FP50/FP70/FP90

€34,00

Adaptor DVI I 24 5 polesh ne VGA 15 polesh

€2,50

Adaptor optik 1 me 2

€6,40

Adaptor Stereo prej 3.5mm ne 2.5mm

€0,80
-22%

BNC adapter - Prize me 2 spina, 1 hyrje me 2 dalje

€0,90 €1,15

Drita LED 10 cop HONGLI TRONIC

€0,00

Drita LED Origjinale Samsung 32”

€0,00

Drita LED per TV 48 INCH

€0,00

Drita LED per TV LG 42"

€49,00

Drita LED per TV LG 42" (3R1+3L1+2R2+2L2)

€49,00

Drita LED per TV Samsung 32"

€35,00

Drita LED per TV Samsung 32"

€45,00

Drita LED per TV Samsung 40"

€48,00

Drita shirit per 55inch display LTA550HW03

€63,00

Drite LED e vogel 10 cope - 6V e bardhe e ftofte

€2,50

Filter Uji per Frigorifer LG, SAMSUNG, INDESIT, DAWEOO

€26,00

Filter uji per frigorifer Samsung DA2900003B

€0,00

Filter uji per frigorifer Samsung DA2900020B

€31,00

Filter uji per Samsung frigorifer dhe prodhus te tjere

€0,00

Fleksibel bashkus I kabllave 1m 32mm diameter

€3,20
-36%

HDMI 1.3 Full HD perforcues-shperndares 1 hyrje 8 dalje

€70,00 €109,00
-40%

HDMI Kabëll 0.5M ULTRA HD 4K

€2,40 €4,00
-30%

HDMI Kabell 1m Full HD 4 K me kontakte te flakrume

€3,00 €4,30
-17%

HDMI Kabëll 1M ULTRA HD 4K me filtera

€5,80 €7,00
-8%

HDMI Kabëll 2M 3D dhe me filtera

€16,50 €18,00
-21%

HDMI Kabëll 2M ULTRA HD 4K me filtera

€6,00 €7,60
-13%

HDMI Kabëll 3M ULTRA HD 4K Me Filtera

€7,00 €8,00
-17%

HDMI Kabëll 5M ULTRA HD 4K me filtera

€12,00 €14,40

HDMI ne DVI kabell 1m

€6,40

HDMI shperndares/perforcus 1.3 Full HD me 16 dalje

€98,00
Shfaq 1 nga 100 nga 193 (2 Faqe)