Konektor RJ45 per cat6 dhe cat7

€1,00
  • 10 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €0,90
Prodhuesi:COM
Kodi i Produktit: G821790
Stock Instock

Overview

Konektor RJ45 per cat6 dhe cat7Ky konektor special interneti per CAT7 kabell por edhe per CAT6. Montim i leht dhe pa shtrenguese.

Konektor RJ45 per cat6 dhe cat7

Ky konektor special interneti per CAT7 kabell por edhe per CAT6. Montim i leht dhe pa shtrenguese.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova