Adapter mbushes me 2 USB 3.4A 15W

Adapter mbushes me 2 USB 3.4A 15W

€7,70
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €6,70
Prodhuesi:MINWA
Kodi i Produktit: M124514
Stock Instock

Overview

Adapter mbushes me 2 USB 3.4A 15WAdapter me dy dalje per telefon, tablet PC dhe shume paisje te tjera 5V, DC, 3,4A, 15W, USB-2.0-A-Prize, Konektori hy...

Adapter mbushes me 2 USB 3.4A 15W

Adapter me dy dalje per telefon, tablet PC dhe shume paisje te tjera 5V, DC, 3,4A, 15W, USB-2.0-A-Prize, Konektori hyres i rrymes Euro standart, Tensioni hyres: 100 -240V AC

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova