Degjuese veshi Philips HIFI wireless

€0,00
Prodhuesi:Philips
Kodi i Produktit: F96284
Stock Nuk eshte i disponueshum

Overview

Liri pa kablla!  Degjuse veshi komplet rimbushese. Mjaft me me kablla neper dysheme. Liri ne levizje neper shtepi per kenaqesi muzikore. Dizajn te leh...

Liri pa kablla!  Degjuse veshi komplet rimbushese. Mjaft me me kablla neper dysheme. Liri ne levizje neper shtepi per kenaqesi muzikore. Dizajn te lehte dhe ergonomi qe mundeson bartje te gjate dhe komfore. 

Rregullim vetvetiu qe te me u pershtat per koke. 
Dy kanale kunder pengesave ne interferenca.

 

No more hassles with the cables, you can feel free to move around at home for music enjoyment. With the rechargeable and lightweight design of these Philips headphones, you don’t need to bother for long wearing time.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova