Telefon fiks me kabell dhe drite LED indikator
SALE -15%

Telefon fiks me kabell dhe drite LED indikator

€22,00 €26,00
Prodhuesi:Olympia
Kodi i Produktit: o2160
Stock Instock

Overview

Telefon fiks me kabell dhe drite LED indikator  Ky telefon perveq qe posedon susta te medha, poashtu posedon driten e kuqe (indikator) qe ne ra...


Telefon fiks me kabell dhe drite LED indikator 

Ky telefon perveq qe posedon susta te medha, poashtu posedon driten e kuqe (indikator) qe ne rast te thirrjes (cingerrimes) ndriqon. Ky funksion eshte interesant per persona qe kane probleme me degjim. Ka mundesi te montohet ne muri. 

 Per me shume funksione lexoni tekstin poshte.

 

  • Big Button Phone
  • Ring indicator LED
  • 3 one touch memory dialing
  • Mute
  • Redial / Pause
  • Flash
  • Ringer volume selctable (low / high)
  • Wall mountable
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova