Talkie Walkie per biseda deri ne 5km

Talkie Walkie per biseda deri ne 5km

€46,00
Prodhuesi:Olympia
Kodi i Produktit: o5390
Stock Instock

Overview

Bisede deri ne 8 ore. Display me 8 kanale, intenzitet te kapacitetit te baterise dhe zerit. Kapse per rrype. Kyqje (porti) per degjuse veshi,mikrofon ...

Bisede deri ne 8 ore. Display me 8 kanale, intenzitet te kapacitetit te baterise dhe zerit. Kapse per rrype. Kyqje (porti) per degjuse veshi,mikrofon dhe adapter mbushes. Vetem 67gram, madhsia 47 x 127 x 35mm.Posedojne driten LED nese ka nevoje per ndriqim.Mundet te punoj me tri bateria AAA ose me akku rimbushese NiMh qe nuk jane ne paketim.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova