Adaptor origjinal me kabell Philips per Smartphone dhe Tablet PC
SALE -17%

Adaptor origjinal me kabell Philips per Smartphone dhe Tablet PC

€22,00 €26,40
Prodhuesi:Philips
Kodi i Produktit: F155010
Stock Instock

Overview

Adaptor origjinal me kabell Philips per Smartphone dhe Tablet PC Ky adaptor origjinal nga firma Philips me Apple kabllin 30 polesh eshte I dedikum ...

Adaptor origjinal me kabell Philips per Smartphone dhe Tablet PC

Ky adaptor origjinal nga firma Philips me Apple kabllin 30 polesh eshte I dedikum per mbushjen e Iphon, Ipod, Ipad.  Dedikohet edhe per mbushjen e telefonave Samsung, Sony, HTC, Nokia, LG dhe te tjera. Mbushes Full speed 2,1A, 10,5W per mbushje te shpejt me mbrojtje te paisjeve tuaja te ndishme. Kompatibell edhe me paisje tjera qe mbushen me USB siq jane fotoaparati, kamera e tjera.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova