Adaptor me kabell Philips per iPhone 5 - 6 - 6 Plus dhe Ipad
SALE -12%

Adaptor me kabell Philips per iPhone 5 - 6 - 6 Plus dhe Ipad

€26,00 €29,40
  • 3 ose më shumë €22,40
Prodhuesi:Philips
Kodi i Produktit: F155019
Stock Instock

Overview

Adaptor me kabell Philips per iPhone 5 - 6 - 6 Plus dhe Ipad Ky adaptor origjinal nga firma Philips me Apple Lightning-Kabel qe ka 2 porta USB esht...

Adaptor me kabell Philips per iPhone 5 - 6 - 6 Plus dhe Ipad

Ky adaptor origjinal nga firma Philips me Apple Lightning-Kabel qe ka 2 porta USB eshte i dedikum per mbushjen e 2 telefonave ne te njejten kohe ose 1 Ipad si dhe Tablet PC te tjere. Funksionon me Iphone, Ipad, Samsung,HTC, Nokia, LG dhe te tjera. Mbushes Full speed 2,1A, 10,5W per mbushje te shpejt me mbrojtje te paisjeve tuaja te ndishme. Kompatibell edhe me paisje tjera qe mbushen me USB siq jane fotoaparati, kamera e tjera.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova