Telefon special me thirrje emergjente

Telefon special me thirrje emergjente

€54,00
Prodhuesi:Olympia
Kodi i Produktit: o2167
Stock Instock

Overview

  Telefon special me thirrje emergjente Ky telefon mobil eshte i mbaruar per persona me aftesi te kufizuar si dhe poashtu per persona te mos...


 

Telefon special me thirrje emergjente

Ky telefon mobil eshte i mbaruar per persona me aftesi te kufizuar si dhe poashtu per persona te moshuar qe kane problem me shiqim. I pershtatshem per femije qe ne rast emergjente i kap panika. Telefoni ka permbas susten emergjente (pullen) SOS qe mjafton me shtyp ate dhe te therret menjeher personin e deshiruar. Normal qe kjo suste e siguruar qe mos te shtypit pa dashje. 

Posedon susta te medha me ndriqim ne prapavi, mund te therret ne telefon ne baze te fotografis, degjuse veshi si dhe autoparlant per bisede te lire, automatik SMS kur bateria fillon me u hargju, hyrje per SD kartel te memorjes, degjim shume i mire i bisedes si dhe operacione te tjera. Per me shume shiqoni tekstin poshte.

 • Comfort Mobilephone with Big Buttons and 
 • Colour LC-Display
 • GSM Standard Dual Band
 • 2.2” Colour LC-Display with backlight and large readable numbers
 • Hearing Aid compatible**
 • Extra large dial keys with backlight
 • Speakerphone
 • Emergency (SOS) key
 • Comfortable Picture dialing
 • Integrated LED-Torch
 • Integrated FM radio
 • Phonebook with up to 200 Entries
 • Text Messages (SMS)
 • Caller ID (memory for up to 10 Entries)
 • Automatic SMS Message when battery low*
 • Headset socket
 • Slot for Micro-SD Memory card
 • SIM-Lock free
 • Rechargeable LI-ion battery pack
 • Battery-Standby time up to 140 h
 • Talk time up to 4 h
 • *Intellectual property right protected
 • **Hearing aid compatible due to the 
 • integrated HAC receiver (HAC = Hearing 
 • Aid Compatible) – no feedback or noise 
 • interference
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova