VIVANCO degjuese veshi per muzik ne telefon

€3,80
  • 5 ose më shumë nëse ka mjaftueshum në stok nga €2,90
Kodi i Produktit: V32254
Stock Instock

Overview

Keto STEREO degjuse veshi IN EAR nga Vivanco qe jane te pershtatshme per telefon mobil me EXTRA BASS. Konektimi 3,5mm stereo qe keto degjuse mund te p...

Keto STEREO degjuse veshi IN EAR nga Vivanco qe jane te pershtatshme per telefon mobil me EXTRA BASS. Konektimi 3,5mm stereo qe keto degjuse mund te perdoren edhe ne televizor, MP3, PSP dhe paisja tjera.
 

Technical data
  • Frequency: 19 – 21.000kHz
  • Sensitivity: 109dB
  • Impedance: 32Ohm
  • Cord length: 1.2m
  • Plug: 3.5mm
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova