Dinamik bass degjuese veshi Philips
SALE -37%

Dinamik bass degjuese veshi Philips

€12,00 €19,00
Prodhuesi:Philips
Kodi i Produktit: F96226
Stock Instock

Overview

Degjuse veshi kompakt me koka te buta. Veqenarisht te vogla In Ear degjuse per bartje komfore. Me degjuse te vogla per bass dinamik dhe ze te pastert....

Degjuse veshi kompakt me koka te buta. Veqenarisht te vogla In Ear degjuse per bartje komfore. Me degjuse te vogla per bass dinamik dhe ze te pastert. Degjuset pershtaten ne menyre perfekte ne vesh dhe mbron nga zhurmat nga jashte. Tri koka gome qe mund te ndrrohen per pershtatje ne cdo vesh. 

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova