Adaptor origjinal Philips per telefon dhe tablet PC
SALE -33%

Adaptor origjinal Philips per telefon dhe tablet PC

€12,00 €18,00
Prodhuesi:Philips
Kodi i Produktit: G829810
Stock Instock

Overview

Adaptor origjinal Philips 5V 3,1A, 15,5W Funksionon me Ipad, Iphone, Samsung, Nokia, LG, Sony, Motorola, HTC, Kindle...
Adaptor origjinal Philips 5V 3,1A, 15,5W
Funksionon me Ipad, Iphone, Samsung, Nokia, LG, Sony, Motorola, HTC, Kindle dhe shume te tjera. Ky adaptor origjinal nga firma Philips me 2 porta USB eshte I dedikum per mbushjen e 2 telefonave ne te njejten kohe ose 1 Ipad si dhe Tablet PC te tjere. Funksionon me Iphone, Ipad, Samsung,HTC, Nokia, LG dhe te tjera. Mbushes Full speed 2,1A, 10,5W per mbushje te shpejt me mbrojtje te paisjeve tuaja te ndishme. Kompatibell edhe me paisje tjera qe mbushen me USB siq jane fotoaparati, kamera e tjera.
Super dizajn per rimbushje, mbrojtje optimale nga rritja e temperatures, mbushje e shpejt 5 Volt/ 3,1 Amper te dy paisjeve ne te njejten kohe. Kompatibel me tableta, smart telefona dhe shumicen e USB paisjeve. 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova