Mbushës Ultra i shpejtë me dy porte USB, dhe 1 kabllo për iPhone 5, 6
SALE -12%

Mbushës Ultra i shpejtë me dy porte USB, dhe 1 kabllo për iPhone 5, 6

€26,00 €29,40
Prodhuesi:Philips
Kodi i Produktit: G829836
Stock Instock

Overview

Mbushës Ultra i shpejtë me dy porte USB, dhe 1 kabllo për iPhone 5,6.• Ideal për ti mbushur 2 telefona ose një tablet në të njëjtën kohë,• Kabllo 1 m ...

Mbushës Ultra i shpejtë me dy porte USB, dhe 1 kabllo për iPhone 5,6.


• Ideal për ti mbushur 2 telefona ose një tablet në të njëjtën kohë,


• Kabllo 1 m Apple Lightning,


• Dizajn i shkëlqyeshëm,


• Mbrojtje optimale nga mbinxehja, mbitensioni dhe tejkalimi i mbushjes,


• 5V / 3.1A / 15,5W për mbushje të shpejtë,


• Mbushësi mund të përdoret edhe për LG, Motorola, Samsung, HTC, Nokia, Sony Ericsson etj,

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova