Bateri industriale 3.6V 2000MAH per paisje te ndryshme.
SALE -27%

Bateri industriale 3.6V 2000MAH per paisje te ndryshme.

€15,00 €20,60
Kodi i Produktit: D726645
Stock Instock

Overview

  Bateri industriale 3.6V 2000MAH per paisje te ndryshme. Keto bateri jane te vendosuna ne aparate / paisje dhe nuk shihen sepse korniza i m...


 

Bateri industriale 3.6V 2000MAH per paisje te ndryshme.

Keto bateri jane te vendosuna ne aparate / paisje dhe nuk shihen sepse korniza i mbulon ato.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova