Sony Bluetooth Headset 3.0 per telefon I zi
SALE -15%

Sony Bluetooth Headset 3.0 per telefon I zi

€23,00 €27,00
Prodhuesi:Sony
Kodi i Produktit: F695882
Stock Instock

Overview

  Sony Bluetooth Headset per telefon I zi  Nuk eshte me rendesi, duke ecur ose duke vozite veturen, ju mundeni pa vashtersi te bisedoni. Tani ku...

 

Sony Bluetooth Headset per telefon I zi 

Nuk eshte me rendesi, duke ecur ose duke vozite veturen, ju mundeni pa vashtersi te bisedoni. Tani kur ligji eshte ashpersu dhe denimet jan shume te larta, eshte zgjidhja perfekte qe te ju shmangesh gjobave. Nese keni thirrje, vetem sustem shtype qe te pranosh ate. Ka nje bateri te qendrushme per telefonata te gjata. Permes keti headset mund te ndegjohet internet radio dhe audio muzik. Sony Bluetooth Headset per telefon I zi.  

Controls

 • Multi-function key – power/answer/reject/mode shift

Connectors

 • Micro USB charger connector

Battery capacity

 • Standby time: (up to) 200 hours
 • Talk time: (up to) 7 hours

Compatible

 • Bluetooth enabled smartphones, tablets and computers

Colour variants

 • Black
 • White

Features

 • Bluetooth 3.0
 • Multipoint

Supported Bluetooth profiles

 • Handsfree profile (HFP) v1.6
 • Headset profile (HSP)
 • Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) v1.2
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova