Samsung Bluetooth Headset 3.0 per telefon
SALE -15%

Samsung Bluetooth Headset 3.0 per telefon

€23,00 €27,00
Prodhuesi:Samsung
Kodi i Produktit: G652397
Stock Instock

Overview

Ky artikull eshte ne zbritje 8%  Samsung Bluetooth Headset per telefon  Ky headset nga firma Samsung eshte kompatibil me te gjithe telefonat cel...

Ky artikull eshte ne zbritje 8%

 Samsung Bluetooth Headset per telefon 

Ky headset nga firma Samsung eshte kompatibil me te gjithe telefonat celular Bluetooth dhe eshte praktik per ne c'do rast, gjate vozitjes me vetur apo biciklet, ne pune dhe aktivitete te ndryshme. Tani kur ligji eshte ashpersu dhe denimet jan shume te larta, eshte zgjidhja perfekte qe te ju shmangesh gjobave. Headset eshte Bluetooth 3.0, ka susten per pranim te bisedes dhe suste multifunksionale, rritjen apo zvoglimin te zerit.  

 • Connectivity
  • Bluetooth3.0
  • Bluetooth ProfilesHFP, HSP
 • Physical specification
  • Weight9.2 g
 • Battery
  • Standby Time300 hours
  • Talk Time7 hours
  • Battery Level Check (3 Color LED)Yes
 • Call Function
  • Call ReceivingYes
  • Mute/Reject FunctionYes
 • General Feature
  • Volume Up/DownYes
  • Audio StreamingNo
  • MultipointYes
  • NR/ECYes
  •  

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova