Mbushes veture per telefon Samsung
SALE -44%

Mbushes veture per telefon Samsung

€3,90 €7,00
Prodhuesi:Samsung
Kodi i Produktit: 4895821
Stock Instock

Overview

Mbushes veture per telefon Android: SAMSUNG , LG , HTC , SONY.  Mbushesi ka kabell spirale qe eshte inovative dhe shum funksionale per mbushj...


Mbushes veture per telefon Android: SAMSUNG , LG , HTC , SONY. 

Mbushesi ka kabell spirale qe eshte inovative dhe shum funksionale per mbushjen e telefonit ne automjet pa penguar.
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova