Zile me dritë e telefonit fiks për ambiente me zhurmë
SALE -44%

Zile me dritë e telefonit fiks për ambiente me zhurmë

€7,80 €14,00
Kodi i Produktit: 4587403
Stock Instock

Overview

Zile me dritë e telefonit fiks për ambiente me zhurmë Zile per telefon fiks bashke me drite per ambiente me zhurme. Ky produkt mundeson qe te nd...

Zile me dritë e telefonit fiks për ambiente me zhurmë

Zile per telefon fiks bashke me drite per ambiente me zhurme.

Ky produkt mundeson qe te ndriqoj sapo te keni pranuar nje thirrje telefoni fiks. I pershtatshem per vendet e punes ku ka zhurme, dhe per persona te cilet kane problem me degjim.

Ka nderpreresin qe aktivizon zerin ose zilen dhe te dyjat bashke.Shume thjeshte dhe lehte montohet.

 

Me poshte mund te gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze :

The lamp requires a ringing voltage of at least 55Volt, be connected between the telephone jack and telephone, telephone ringer with slide switch for only light or light and sound.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova