USB Kabell Origjinale per iPhone ( Lightning ) 2m per iPhone 5, 6, 7, 8, X, 11

USB Kabell Origjinale per iPhone ( Lightning ) 2m per iPhone 5, 6, 7, 8, X, 11

€26,00
Prodhuesi:APPLE
Kodi i Produktit: F210457
Stock Instock

Overview

USB Kabell Origjinale per iPhone ( Lightning ) 2m per iPhone 5, 6, 7, 8, X, 11 Ky USB lightning kabel MD819ZM/A nga firma APPLE eshte per telefon m...

USB Kabell Origjinale per iPhone ( Lightning ) 2m per iPhone 5, 6, 7, 8, X, 11

Ky USB lightning kabel MD819ZM/A nga firma APPLE eshte per telefon mobil Iphone 5,6,7, Ipad dhe Ipod

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova