Wireless mbushes i telefonit mobil
SALE -19%

Wireless mbushes i telefonit mobil

€17,00 €21,00
Prodhuesi:COM
Kodi i Produktit: H982223
Stock Instock

Overview

Wireless mbushes i telefonit mobilKy mbushes (karikues) është pajisje e cila mundëson mbushjen me rrymë të telefonit me sistem mbushjes (karikimi) pa ...

Wireless mbushes i telefonit mobil

Ky mbushes (karikues) është pajisje e cila mundëson mbushjen me rrymë të telefonit me sistem mbushjes (karikimi) pa kabllo. Karikuesi lidhet me burim të rrymës me anë të kabllos USB. Pajisja mundëson karikim për telefonat e mençur  që përkrahin modelin e karikimit me wireless. Në momentin kur vendoset telefoni juaj mbi mbushes, fillon në mënyrë automatike mbushja me energji. Ky mbushes ka driten sinjalizuese per mbushje dhe eshte anti rreshqites me 88mm diameter si dhe USB kabell 1,2m. Tensioni 5V / 2 amper.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova