Sony Bluetooth Headset per telefon I bardhe
SALE -20%

Sony Bluetooth Headset per telefon I bardhe

€24,00 €30,00
Prodhuesi:Sony
Kodi i Produktit: F695883
Stock Instock

Overview

Ky artikull eshte ne zbritje 10% | QMIMI: 3x nga 24.00euro ||   Nuk eshte me rendesi, duke ecur ose duke vozite veturen, ju mundeni pa vashte...

Ky artikull eshte ne zbritje 10%

| QMIMI: 3x nga 24.00euro ||

 

Nuk eshte me rendesi, duke ecur ose duke vozite veturen, ju mundeni pa vashtersi te bisedoni. Nese keni thirrje, vetem sustem shtype qe te pranosh ate. Tani kur ligji eshte ashpersu dhe denimet jan shume te larta, eshte zgjidhja perfekte qe te ju shmangesh gjobave. Ka nje bateri te qendrushme per telefonata te gjata. Permes keti headset mund te ndegjohet internet radio dhe audio muzik. Sony Bluetooth Headset per telefon I bardhe.

Controls

 • Multi-function key – power/answer/reject/mode shift

Connectors

 • Micro USB charger connector

Battery capacity

 • Standby time: (up to) 200 hours
 • Talk time: (up to) 7 hours

Compatible

 • Bluetooth enabled smartphones, tablets and computers

Colour variants

 • Black
 • White

Features

 • Bluetooth 3.0
 • Multipoint

Supported Bluetooth profiles

 • Handsfree profile (HFP) v1.6
 • Headset profile (HSP)
 • Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) v1.2
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova