USB kabell per IPHONE 5 dhe 6 origjinal Philips
SALE -21%

USB kabell per IPHONE 5 dhe 6 origjinal Philips

€15,80 €20,00
Prodhuesi:Philips
Kodi i Produktit: F155003
Stock Instock

Overview

USB kabell per IPHONE 5 dhe 6 origjinal Philips Perdoret per mbushje te baterise si dhe bartjen e informacioneve te IPHONE 5 dhe 6. Per me shum ...

USB kabell per IPHONE 5 dhe 6 origjinal Philips

Perdoret per mbushje te baterise si dhe bartjen e informacioneve te IPHONE 5 dhe 6.

Per me shum informacion, ju lutem klikoni ne linkun e meposhtem dhe ju hapet PDF i artikullit.

 

 

 

 

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova