Termometer me rreze infra te kuqe me 10 memory
SALE -33%

Termometer me rreze infra te kuqe me 10 memory

€20,00 €30,00
  • 3 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €19,00
Prodhuesi:Konig
Kodi i Produktit: 5412810110858
Stock Instock

Overview

Termometer i sakte i veshit per femije dhe te rritun.Ky termometer me rreze infra te kuqe me 10 memory e mat temperaturen brenda 1 sekondi dhe i mban ...

Termometer i sakte i veshit per femije dhe te rritun.Ky termometer me rreze infra te kuqe me 10 memory e mat temperaturen brenda 1 sekondi dhe i mban ne mend 10 temperaturat e fundit. Ndalet automatikisht mbas 10 sekondave nese nuk shfrytezohet. Posedon qanten dhe filtera higjienik, por kemi edhe filtera shtese si dhe eshte i sakte ne matje te temperatures.

• 1 Second measurement 
• Low power consumption 
• Ergonomic design 
• Large LCD display 
• Measurement time: 1 second 
• Including exchangeable filters 

Filters can be reordered: HC-EARCOVER10
• 2 x AAA (incl.)

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova