Kohor per pastrim te dhembeve dhe duarve
SALE -51%

Kohor per pastrim te dhembeve dhe duarve

€6,20 €12,60
Kodi i Produktit: 5412810156009
Stock Instock

Overview

Kohor per pastrim te duarve dhe dhembeve. Shume here ndodhe qe femijet shpejt dhe jo mire i pastrojne duart dhe dhembet. Kjo paisje qe montohet sh...

Kohor per pastrim te duarve dhe dhembeve. Shume here ndodhe qe femijet shpejt dhe jo mire i pastrojne duart dhe dhembet. Kjo paisje qe montohet shume lehte dhe shpejte qe te kete kohe te caktuar te pastroj duart respektivishte dhembet. 

Timer that helps children to brush their teeth or wash their hands the right period of time. It has 2 timing modes; washing mode & brushing mode. One touch operation and easy mounting bracket.

• Power: 3x AAA batteries (not included)

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova