Pasqyre per veture
SALE -25%

Pasqyre per veture

€6,00 €8,00
Prodhuesi:Olympia
Kodi i Produktit: o98370
Stock Instock

Overview

Pasqyre veture qe femiun me pas ne vezhgim gjate vozitjes Kjo pasqyre eshte praktike dhe ju ndihmon te keni ne vezhgim femijen tuaj I cili esht...


Pasqyre veture qe femiun me pas ne vezhgim gjate vozitjes

Kjo pasqyre eshte praktike dhe ju ndihmon te keni ne vezhgim femijen tuaj I cili eshte I ulur ne ulesen e pasme. Mund te montohet shum lehte dhe shpejte.

Mund te perdoret edhe per instruktoret ne autoshkolle.

This practical car mirror helps you keep an eye on your child in the backseat while you drive. It can be quickly and easily attached to the visor or front windshield using the clip or suction cup provided. The mirror can be optimally positioned thanks to the attached ball joint.

• 1 piece
• incl. suction cup and clip
• dimensions of mirror: 90 mm x 60 mm (lxw)

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova