Krehese flokesh per femije
SALE -15%

Krehese flokesh per femije

€5,70 €6,70
Prodhuesi:Olympia
Kodi i Produktit: o98374
Stock Instock

Overview

  Kreher dhe brushe per floke te bebave   Ky set eshte ideal per floke me te mire te femijeve. Kreheri eshte i krijuar ne ate menyre qe...


 

Kreher dhe brushe per floke te bebave

 

Ky set eshte ideal per floke me te mire te femijeve. Kreheri eshte i krijuar ne ate menyre qe te mundesoje krehje te kujdesshme dhe sensitive per skalpin e kokes se femijeve.

Poashtu Brusha eshte shum e bute dhe njeheresh masazhon skalpin e femijeve.

 

This haircare set is ideal for fine baby hair.

  • The rounded teeth of the comb are particularly gentle on the sensitive scalp.

  • The extra soft baby brush simultaneously massages your child’s scalp.

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova