Kabell origjinal per Samsung fotoaparat
SALE -46%

Kabell origjinal per Samsung fotoaparat

€9,90 €18,40
Kodi i Produktit: 6009213
Stock Instock

Overview

Kabell origjinal per Samsung fotoaparat. Funksionon per shumicen e fotoaparatave te gjeneratave te reja. Permes kesaj kablle ju mund te bartni ...


Kabell origjinal per Samsung fotoaparat. Funksionon per shumicen e fotoaparatave te gjeneratave te reja.

Permes kesaj kablle ju mund te bartni fotografite e juaja ose inqizmet qe i keni ne aparat dhe ti bartni ne Llaptop apo PC si dhe te mbushni fotoaparatin tuaj.

Gjatesia: 50 cm

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova