Mbushes i baterise per fotoaparat dhe kamere NIKON
SALE -35%

Mbushes i baterise per fotoaparat dhe kamere NIKON

€17,30 €26,50
Kodi i Produktit: 9804640
Stock Instock

Overview

Mbushes i baterise per fotoaparat dhe kamere NIKON   A Side : EN-EL12, EN-EL14, EN-EL15, EN-EL19, EN-EL20 B Side : EN-EL1, EN-EL2, EN-EL3, EN...

Mbushes i baterise per fotoaparat dhe kamere NIKON

 

A Side : EN-EL12, EN-EL14, EN-EL15, EN-EL19, EN-EL20

B Side : EN-EL1, EN-EL2, EN-EL3, EN-EL3e, EN-EL5, EN-EL7, EN-EL8, EN-EL9, EN-EL10, EN-EL11.


Si dhe per Konica-Minolta NP-800, NP-150, D-LI78

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova