Komplet per pastrim per fotoaparat dhe kamere
SALE -17%

Komplet per pastrim per fotoaparat dhe kamere

€3,75 €4,50
  • 3 ose më shumë nëse ka mjaftueshëm në stok nga €3,00
Kodi i Produktit: 5412810108565
Stock Instock

Overview

Me kete komplet mund te pastroni fotoapartin dhe kameren. Ne SET eshte i perfshire brusha, spreji dhe lecka. - 5-in-1 Cleaning kit including cleani...

Me kete komplet mund te pastroni fotoapartin dhe kameren. Ne SET eshte i perfshire brusha, spreji dhe lecka.

- 5-in-1 Cleaning kit including cleaning cloth, tissue, cotton pod, anti-fog camera 

lens spray and a blower brush.
Contents: - Cleaning cloth 
- Tissue 
- Cotton pods 
- Anti-fog camera lens spray 
- Blower brush

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova