High Capacity Mikro SD kartele 16GB Class 10

High Capacity Mikro SD kartele 16GB Class 10

€0,00
Kodi i Produktit: 6057860
Stock Instock

Overview

High Capacity Mikro SD kartele 16GB Class 10. Kjo kartele speciale mund te shfrytezohet per fotoaparte, kamera te ndryshme, telefon mobil e te tjer...

High Capacity Mikro SD kartele 16GB Class 10.

Kjo kartele speciale mund te shfrytezohet per fotoaparte, kamera te ndryshme, telefon mobil e te tjera si dhe per HD.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova