Rrota profesionale per stativ te kameres
SALE -7%

Rrota profesionale per stativ te kameres

€50,00 €54,00
Kodi i Produktit: 5412810223374
Stock Instock

Overview

Stativ Dolly profesionale, te qendrueshme dhe stabile qe shumica e llojeve te stativave ne te mund te montohen. Lirija e levizjes me stativen Dolly es...

Stativ Dolly profesionale, te qendrueshme dhe stabile qe shumica e llojeve te stativave ne te mund te montohen. Lirija e levizjes me stativen Dolly eshte e garantuar. Te 3 rrotat munden veq e veq pavarur nga njera tjetera me u fiksu. Mund te bart peshe deri 15kg . I kane edhe frenat qe sipas nevojes me i blloku edhe rrotat.

 

Lexoni ne gjuhen angleze me poshte :


Basic tripod dolly, most kind of tripods can be fitted. Freedom of movement is guaranteed with this tripod dolly. The three wheels can be locked independently.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova