Mbajtes krahnori per kamere
SALE -20%

Mbajtes krahnori per kamere

€17,00 €21,30
Prodhuesi:Konig
Kodi i Produktit: 5412810104079
Stock Instock

Overview

    Me kete KÖNIG monopod stativ mundeni leht te gjironi dhe mos te ju lodhen kreherit. Pesha shperndahet proporcionalisht ne kembe, gjoks, ...

 

 


Me kete KÖNIG monopod stativ mundeni leht te gjironi dhe mos te ju lodhen kreherit. Pesha shperndahet proporcionalisht ne kembe, gjoks, qaf dhe pjesen e lart te trupit.

 

Lexoni ne gjuhen angleze me poshte : 

 

When you use this könig tripod you can make easily nice films without getting tired. Because the weight will divided all over your shoulder with the neck strap and the gearless height adjustment.

 

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova