Pastrues SET per display me spray,leckë dhe brushë
SALE -21%

Pastrues SET per display me spray,leckë dhe brushë

€3,80 €4,80
  • 5 ose më shumë €3,00
Kodi i Produktit: 5412810061082
Stock Instock

Overview

  CMIMI: 5x nga 4.00euro SET special qe dedikohet per pastrim te llaptopit,  LCD dhe Pllazma TV´s, PC monitor.

 

CMIMI: 5x nga 4.00euro

SET special qe dedikohet per pastrim te llaptopit,  LCD dhe Pllazma TV´s, PC monitor.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova