STATIVE KAMERE 151 cm ngjyre te zeze
SALE -22%

STATIVE KAMERE 151 cm ngjyre te zeze

€70,00 €90,00
Prodhuesi:Konig
Kodi i Produktit: 5412810121892
Stock Instock

Overview

Stativ kamere me fiksime individuale te kembeve. Stabilizim tipik i statives nga varsia e peshes se kameres tuaj.  Kembet shume leht adaptohen dhe sig...

Stativ kamere me fiksime individuale te kembeve. Stabilizim tipik i statives nga varsia e peshes se kameres tuaj.  Kembet shume leht adaptohen dhe sigurohen qe kamera mos te rrezohet.

Informacione teknike per produktin

• Max. lartsia: 1515mm 

• Peshen e kameres qe mund te bart: 3 kg

• Material I kembeve: Alumin

• Diametri I kembeve: 23 mm/19.8 mm/ 16.8mm/ 13.8mm

• Frenimi I kembeve: po

• Kembet ndahen ne 2 seksione

• Pesha e statives: 1,29 kg

 

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova