Bateri per kamera Samsung Seria VP-D

Bateri per kamera Samsung Seria VP-D

€0,00
Kodi i Produktit: 9961747
Stock Vetem me Porosi

Overview

Vetem me porosi! Bateri per fotoaparat dhe kamere Samsung, 7,4V-850MAH LI-ION.   Voltage: 7.4 V Capacitance: ...

Vetem me porosi!

Bateri per fotoaparat dhe kamere Samsung, 7,4V-850MAH LI-ION.

 

Voltage: 7.4 V
Capacitance: 850 mAh
Type: Camcorder Battery
Chemistry: Li-Ion
Rechargeable: Yes
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova