Bateri 27A LR27 12V -VARTA
SALE -10%

Bateri 27A LR27 12V -VARTA

€2,70 €3,00
  • 5 ose më shumë €1,90
Prodhuesi:Varta
Kodi i Produktit: D311581
Stock Instock

Overview

Bateri 27A LR27 12V -VARTAPerdoren per teledirigjues te ndryshem si dhe per garazhe

Bateri 27A LR27 12V -VARTA

Perdoren per teledirigjues te ndryshem si dhe per garazhe

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova