LED Reflektor me 60 drita LED, shtepiza e aluminit
SALE -25%

LED Reflektor me 60 drita LED, shtepiza e aluminit

€27,00 €36,00
Kodi i Produktit: 8711387123627
Stock Instock

Overview

Ky artikull ka 3 muaj garacion!  LED Reflektor me 60 drita LED, shtepiza e aluminit. Kjo drite reflektuse zavendeson dritat reflektuse te ci...

Ky artikull ka 3 muaj garacion! 


LED Reflektor me 60 drita LED, shtepiza e aluminit.

Kjo drite reflektuse zavendeson dritat reflektuse te cilat hargjojne shume rryme LED reflektori hargjon vetem 5Watt dhe eshte i pershtshem per objekte, lokale, shtepi e te tjera.

60 LED outdoor lamp

Brand: Ranex

XQ-LITE outdoor lamp.

• Material: aluminium 
• Power: 220-240V~50Hz 
• Light: 60 LED / 210 lumen 
• Colour: black 
• IP44

Brand Ranex
Type Outdoor
Lamp Base LED
Bulb Type LED
Voltage 220 - 240 V
Voltage Type AC
Frequency 50 Hz
Power 5 W
No. of LEDs 60
Light Colour White
Housing Colour Black
Material Aluminum
Mounting Wall
Glass Style Clear
Body Style Rectangular
Light Strength 210 lm
Enclosure IP44
Waterproof Yes
Front Glass Yes
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova