Transformator special rryme per LED Drita dhe Kamera 60W
SALE -38%

Transformator special rryme per LED Drita dhe Kamera 60W

€33,00 €53,00
Kodi i Produktit: 5412810138395
Stock Instock

Overview

Transformator special rryme per LED Drita dhe Kamera 60W. Po ashtu eshte edhe rezstent ndaj ujit, pra i pershtatshen per Fontana, Pishina dhe ambie...

Transformator special rryme per LED Drita dhe Kamera 60W.

Po ashtu eshte edhe rezstent ndaj ujit, pra i pershtatshen per Fontana, Pishina dhe ambiente te ndryshme.

Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova