Kamere mashtruese dome
SALE -28%

Kamere mashtruese dome

€17,00 €23,50
Kodi i Produktit: 5412810167449
Stock Instock

Overview

Kjo kamere mashtruese me korrnize profesionale ka te montuar drite te kuqe e cila blinkon dhe jep pershtypjen e nje kamere origjinale. Mbajtesi ...


Kjo kamere mashtruese me korrnize profesionale ka te montuar drite te kuqe e cila blinkon dhe jep pershtypjen e nje kamere origjinale. Mbajtesi i saj mundeson montimin si ne tavan ashtu edhe ne mure.

 
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova