Shkatrruese profesionale e letrave, CD dhe kredit kartelave
SALE -6%

Shkatrruese profesionale e letrave, CD dhe kredit kartelave

€148,00 €158,00
Prodhuesi:Olympia
Kodi i Produktit: o2620
Stock Instock

Overview

Shkatrruese profesionale e letrave, CD dhe kredit kartelave Kjo paisje kualitative eshte nga firma gjermane Olympia Paisje profesionale...


Shkatrruese profesionale e letrave, CD dhe kredit kartelave


Kjo paisje kualitative eshte nga firma gjermane Olympia

 • Paisje profesionale qe perdoret neper banka dhe firma te medha. Zhurma e punes vetem 60dB
 • Start dhe Stop funksioni eshte automatik permes 2 senzorave.
 • Funksioni I kthimit eshte automatik ne rast te mbi ngarkeses.
 • Kapaciteti I premjes: deri ne 12 fleta 70g/qm ne te njejten kohe, deri nje CD dhe nje kartel bankare.
 • Gjersia e letres mund te jete deri ne 220mm
 • Volumi i shportes eshte i madhe 28 litra
 • Hapsire e veqant per pjest e shkaterruara nga CD-ja.
 • Aparati eshte ne rrote dhe I pershtatshem per levizje nga nje vend deri ne vend tjeter. 
 • I kontrollum dhe qertifikum me TÜV-GS/CE

 

Me poshte gjeni pershkrimin e artikullit ne gjuhen angleze :

 • Cross Cut shredder for paper, CD and credit cards

 • Shredder capacity: up to 12 sheets of paper: 70g/qm,

 • up to 1 CD, up to 1 credit card

 • Size of shreds: paper: 4 x 48 mm, CD and credit card: 22 mm stripes

 • Quality steel cutting unit

 • Driving motor protection by overheating sensor

 • Safety switch: autom. switch off during opening the litter

 • Noise: only 60 dB due to special induction motor

 • Automatic start-stop-function by 2 sensors

 • Cutting width: up to 220 mm

 • Container volume: 28 l

 • Separate litters for waste of paper and CD/credit card

 • Shredder is supplied with rolls

 • Dimensions: 337 x 238 x 480 mm

 • Colour: black/silver

 • TÜV-GS/CE​

 •  
Image Client
info@blej24.com
(+383) 038/222-851
Bregu i Diellit, Blloku 17
Prishtine, Kosova